LOK Ungdomsserie deltävling 3 2010

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se Utskriftsdatum: 2010-06-02 20:25:29



Klass:   D10    Bana: 1
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 16.11 Linnea Hansson OK Roxen
2 16.44 Tove Pettersson OK Roxen
3 19.03 Olivia Fröberg OK Roxen
4 21.07 Olivia Asketun OK Roxen
5 22.46 Tove Pihlström OK Roxen
6 24.21 Signe Hedbrant OK Roxen
7 25.18 Malva Eveborn OK Roxen
8 25.30 Nova Wizén OK Roxen
9 31.02 Tove Ekström Linköpings OK
10 45.40 Bianca Ulltjärn OK Roxen
 

Klass:   D12    Bana: 2
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 24.09 Johanna Gustås Linköpings OK
2 24.39 Lova Eveborn OK Roxen
3 29.32 Victoria Asketun OK Roxen
4 31.10 Malin Kärrström OK Roxen
5 34.26 Emilia Rieschel OK Roxen
6 40.45 Elsa Rimhagen Linköpings OK
7 42.38 Emma Pettersson OK Roxen
8 46.13 Klara Ljunggren Linköpings OK
9 73.03 Moa Kjellberg Björkfors GoIF
EjSt Emma S Johansson Linköpings OK
EjSt Tilda Marmelid OK Roxen
EjSt Matilda Ling Linköpings OK
 

Klass:   D14    Bana: 3
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 25.59 Fanny Asketun OK Roxen
2 28.32 Stina Svedevall OK Roxen
3 29.58 Gerda Rankka OK Roxen
4 32.08 Elin Rimhagen Linköpings OK
5 32.29 Stina Gustås Linköpings OK
6 34.39 Frida Johansson Linköpings OK
7 35.03 Rebecca Rieschel OK Roxen
8 39.08 Emma Lindell Linköpings OK
9 41.21 Isa Stålhandske Björkfors GoIF
10 43.10 Elin Holman OK Roxen
 

Klass:   H10    Bana: 1
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 13.55 Gunnar Engström Linköpings OK
2 15.47 Olof Ljunggren Linköpings OK
3 17.12 Sverker Ek Linköpings OK
4 17.41 Filip Årnfelt Linköpings OK
5 19.40 Pontus Björklid OK Roxen
6 20.39 Jacob Thellsén OK Roxen
7 20.46 Malte Lindeberg Linköpings OK
8 21.13 Josef Helander OK Roxen
9 22.20 Philip Bönner Björkfors GoIF
10 22.52 Emanuel Herberthson Linköpings OK
11 23.02 Martin Herbertsson OK Roxen
12 25.17 Elias Grafström Stjärnorps SK
13 25.24 David Hägglund Linköpings OK
14 28.07 Emil Forslund Linköpings OK
15 30.51 Markus Hyllengren Linköpings OK
16 41.56 Gabriel Ulltjärn OK Roxen
 

Klass:   H12    Bana: 2
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 22.00 Hugo Lillieström OK Roxen
2 24.08 Rickard Surin OK Roxen
3 25.27 Pontus Lindblom OK Roxen
4 25.50 Joel Karnehed OK Roxen
5 28.11 Martin Hägglund Linköpings OK
6 30.19 Jonas Andersson OK Roxen
7 32.02 Sixten Elehed Linköpings OK
8 32.36 Axel Kullberg Linköpings OK
9 34.49 Hugo Dalhammer OK Roxen
10 48.26 Gustav Mattsson Björkfors GoIF
11 53.34 William Nilsson OK Roxen
EjG 49.48 Kalle Johansson Björkfors GoIF
EjSt Jakob Peterson Linköpings OK
 

Klass:   H14    Bana: 3
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 25.36 Elias Rankka OK Roxen
2 25.47 Emil Thellsén OK Roxen
3 27.04 Lukas Eveborn OK Roxen
4 27.27 Sven Engström Linköpings OK
5 29.41 Albin Andersson Björkfors GoIF
6 33.05 Adam Thellsen OK Roxen
7 37.23 Simon Kärrström OK Roxen
8 37.53 Johan Stenström Linköpings OK
9 38.22 Eric Ekström Linköpings OK
10 39.12 Joakim Ericsson Linköpings OK
11 42.49 Oskar Mattsson Björkfors GoIF
12 43.11 Albin Lillieström OK Roxen
13 58.05 Björn Detterfelt Linköpings OK
EjSt Theodor Årnfelt Linköpings OK
 

Klass:   INSK    Bana: 4
Plac Sluttid Löpare Klubb
Godkänd Amy Witell Linköpings OK
Godkänd Alexander Hansson Linköpings OK
Godkänd Jonatan Larsson Linköpings OK
Godkänd Joel Gunnarsson Linköpings OK
Godkänd Anna Öhlin Björkfors GoIF
Godkänd Kristin Herberthson Linköpings OK
Godkänd Rasmus Påledal Linköpings OK
Godkänd Hanna Lundgren Linköpings OK
Godkänd Linus Elvtun Linköpings OK
Godkänd Elin Andersson Linköpings OK
Godkänd Elin Alkenius Linköpings OK
Godkänd Markus Bergbom Björkfors GoIF
Godkänd Alexander Ekman Linköpings OK
Godkänd Ida Hjort OK Roxen
Godkänd Elias Thellsén OK Roxen
Godkänd Ellen Jervgren Linköpings OK
Godkänd Jakob Påledal Linköpings OK
Godkänd Svea Kullberg Linköpings OK
Godkänd Johan Hägglund Linköpings OK
Godkänd Hanna Roth Linköpings OK
Godkänd Malin Borg Linköpings OK
Godkänd Tyr Persson Linköpings OK
Godkänd Isak Forslund Linköpings OK
Godkänd Adam Råberg Linköpings OK
Godkänd Tuva Forslund Linköpings OK
Godkänd Ellen Råberg Linköpings OK
EjSt Erik Malmén Linköpings OK
EjSt My Westerberg Linköpings OK
EjSt Frida Sahlman Linköpings OK
EjSt Viktor Nilsson Linköpings OK
EjSt Alma Negrete Linköpings OK
EjSt Amanda Ivehammar Linköpings OK
EjSt Emma Sandberg Linköpings OK
EjSt Anni Carlén Björkfors GoIF
 

Klass:   U1    Bana: 1
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 17.06 Hannes Tomasson Linköpings OK
2 17.41 Alexander Svensson Linköpings OK
3 18.17 Saga Svartz OK Roxen
4 19.15 Ludvig Berglund Linköpings OK
5 19.22 Teodor Malmgren Linköpings OK
6 19.26 Elvira Karnehed OK Roxen
7 19.30 Kalle Sköld OK Roxen
8 19.57 Albin Eronn Linköpings OK
9 20.14 Jonas Weber OK Roxen
10 20.15 Robin Eriksson Ölvingsson Linköpings OK
11 21.21 Eric Ringström Linköpings OK
12 21.28 Joel Rosell Linköpings OK
13 23.58 Oliver Äse Linköpings OK
14 24.17 Emma Hedlin Linköpings OK
15 24.40 Emelie Andersson Linköpings OK
16 25.20 Ivar Elehed Linköpings OK
17 25.39 Albin Svartz OK Roxen
18 28.46 Sofie Bergström OK Roxen
19 28.49 Jakob Tomasson Linköpings OK
20 28.59 Martin Björklid OK Roxen
21 30.07 Sigrid Fröberg OK Roxen
22 30.58 Adam Holman OK Roxen
23 32.41 Arvid Sundin OK Roxen
24 32.42 David Josefsson OK Roxen
25 34.21 Moa Hjort OK Roxen
26 34.22 Lova Nylén Linköpings OK
EjG 39.30 Malte Eveborn OK Roxen
EjSt Nicholas Rogers Linköpings OK
EjSt Linnéa Bark Linköpings OK
EjSt Anton Sundin OK Roxen
EjSt Sara Löfgren OK Roxen
 

Klass:   U2    Bana: 2
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 31.18 Caroline Bark Linköpings OK
2 36.49 Maya Hyland Stjärnorps SK
3 37.39 Alexander Angelhoff Linköpings OK
4 45.27 Hannele Möller Linköpings OK
5 57.20 Axel Hammarberg Linköpings OK
6 66.37 Gustav Detterfelt Linköpings OK
 

Klass:   U3    Bana: 3
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 41.47 Andreas Johansson Linköpings OK
2 49.03 Leo Rystam OK Roxen
3 51.48 Johan Hedlin Linköpings OK
4 61.24 Ebba Hellstrand Linköpings OK