Ungdomsserien 060511

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se


Klass:   D10    Bana: 2100 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 15.25 Stina Svedevall OK Roxen
2 16.31 Gerda Rankka OK Roxen
3 18.21 Emelie Enström OK Eken
4 18.51 Elin Holman OK Roxen
5 19.30 Fanny Asketun OK Roxen
6 19.48 Siri Björklind LOK
7 21.24 Klara Gustafsson OK Roxen
8 22.47 Frida Johansson LOK
9 26.10 Louise Persson OK Roxen
 

Klass:   D12    Bana: 2400 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 18.43 Klara Svedevall OK Roxen
2 18.58 Karin Lindstén SSK
3 24.18 Ylva Ek LOK
4 25.01 Sofia Gyulai LOK
5 27.30 Marit Faxén LOK
EjStart Hanna Lilliecreutz OK Roxen
EjStart Malin Lilliecreutz OK Roxen
EjStart Ida Josefsson OK Roxen
 

Klass:   D14    Bana: 3500 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 26.58 Amanda Thellsén OK Roxen
2 30.14 Tina Asph OK Eken
3 30.25 Linnea Faxén LOK
4 30.56 Sofie Axéen SSK
5 33.08 Sofie Svensson Björkfors GoIF
6 35.09 Jenny Stenström LOK
7 42.14 Jeanette Enström OK Eken
8 44.35 Johanna Wassberger Björkfors GoIF
EjStart Sanna Sjöberg OK Roxen
 

Klass:   H10    Bana: 2100 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 14.06 Emil Thellsén OK Roxen
2 14.50 Elias Rankka OK Roxen
3 18.11 Lukas Eveborn OK Roxen
4 19.01 Sven Engström LOK
5 20.36 Adam Thellsén OK Roxen
6 28.02 Rickard Eriksson OK Roxen
7 29.03 Johan Stenström LOK
 

Klass:   H12    Bana: 2400 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 17.08 Emil Rankka OK Roxen
2 17.09 Jesper Eriksson LOK
3 18.53 Petter Johansson LOK
4 19.18 Johan Sköld LOK
5 19.52 Albin Detterfelt LOK
6 20.20 Philip Ekman LOK
7 20.25 Robert Asph OK Eken
8 21.12 Niklas Levin-Bjärnlid SSK
9 21.57 Fredrik Peterson LOK
10 22.10 Fredrik Tegström LOK
11 23.11 Simon Johansson LOK
12 23.43 Karl Hallkvist OK Roxen
13 24.25 Oskar Wassberger Björkfors GoIF
14 25.00 Frans Skarman LOK
15 25.18 Arvid Sandahl LOK
16 27.06 Erik Åkesson Björkfors GoIF
17 27.35 Erik Herbertsson OK Roxen
18 27.37 Henrik Eriksson OK Roxen
19 29.06 Alvin Berggren LOK
20 53.47 Johan Levin-Bjärnlid SSK
EjStart Filip Lindell LOK
EjStart Filiph Waern OK Roxen
EjStart Johan Juhlander OK Roxen
 

Klass:   H14    Bana: 3500 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 24.00 Robert Wångell LOK
2 26.36 Jonas Lundgren LOK
3 26.39 Erik Sköld LOK
4 27.16 Patrik Tosteberg LOK
5 34.01 Robin Wassberger LOK
6 34.12 John Sjöqvist LOK
 

Klass:   INSK    Bana: 1900 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 GODK Olle Hansson OK Roxen
2 GODK Karin Gustavsson LOK
3 GODK Loa Eveborn OK Roxen
4 GODK Erik Ihreskig LOK
5 GODK Maya Hyland SSK
6 GODK Emma Johansson LOK
7 GODK Markus Wallin OK Roxen
8 GODK Olivia Bau LOK
9 GODK Tim Roback LOK
10 GODK Klara Ljunggren LOK
11 GODK Astrid Johansson LOK
12 GODK Viktor Ekman LOK
13 GODK Rasmus Jigered OK Eken
14 GODK Tuva Ek LOK
15 GODK Emma Lindell LOK
16 GODK Karolina Vikinge LOK
17 GODK Niklas Mannerskog LOK
18 GODK Johanna Gustås LOK
19 GODK Carolina Bark LOK
20 GODK Matilda Gustafsson OK Roxen
21 GODK Viktoria Asketun OK Roxen
22 GODK Ingrid Hallkvist OK Roxen
23 GODK Ville Sjöblom LOK
EjStart Emma Wallin OK Roxen
EjStart August Jonsson OK Roxen
EjStart Hugo Lillieström OK Roxen
EjStart Thea Waern OK Roxen
EjStart Tilda Marmelid OK Roxen
EjStart Hedda Angelöf SSK
EjStart Jakob Lindstén SSK
EjStart Robert Levin-Bjärnlid SSK
EjStart Albin Lillieström OK Roxen
 

Klass:   Ö1    Bana: 2100 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 17.44 Elina Jigered OK Eken
2 19.45 Elin Rimhagen LOK
3 19.52 Linus Emmoth OK Eken
4 20.36 Kajsa Johansson OK Eken
5 21.48 Johan Sjöberg OK Eken
6 23.47 Catrine Carlsson LOK
7 25.58 Julia Eriksson OK Roxen
8 28.54 Björn Detterfelt LOK
 

Klass:   Ö2    Bana: 2400 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 20.28 Niklas Hallkvist OK Roxen
2 21.03 Martina Olsson LOK
3 21.57 Caroline Larsson OK Roxen
4 34.25 Johanna Weddfelt LOK
5 36.01 Elin Hultgren Björkfors GoIF
EjStart Maja Nordmark OK Roxen
 

Klass:   Ö3    Bana: 3500 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 23.06 Johan Lilliecreutz OK Roxen
2 25.32 Amy Rankka OK Roxen
3 30.11 Johan Andersson LOK
4 31.07 Frida Karlsson LOK
5 45.52 Oscar Olsson LOK
6 51.34 Tobias Wennerholm LOK
EjStart Erik Nelson LOK