Ungdom - Ungdomsserien

Ungdomsserien 2012-04-25

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se Utskriftsdatum: 2012-04-25 20:21:04



Klass:   D10    Bana: K
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 19.48 Bianca Ulltjärn OK Roxen
2 26.59 Elvira Karnehed OK Roxen
3 27.08 Hanna Roth Linköpings OK
4 36.24 Moa Hjort OK Roxen
5 40.32 Siri Berglund Linköpings OK
EjSt Kristin Herberthson Linköpings OK
EjSt Alice Marmelid OK Roxen
 

Klass:   D12    Bana: M
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 19.11 Tove Pettersson OK Roxen
2 19.42 Linnea Hansson OK Roxen
3 19.59 Tove Ekström Linköpings OK
4 20.50 Frida Sahlman Linköpings OK
5 24.09 Tove Pihlström OK Roxen
6 24.22 Malva Eveborn OK Roxen
7 25.59 Anna Öhlin Björkfors GoIF
8 28.54 Signe Hedbrant OK Roxen
9 31.42 Emelie Andersson Linköpings OK
EjG Amanda Ivehammar Linköpings OK
EjSt Emma Sandberg Linköpings OK
 

Klass:   D14    Bana: L
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 20.27 Lova Eveborn OK Roxen
2 22.17 Johanna Gustås Linköpings OK
3 23.44 Emma Pettersson OK Roxen
4 24.14 Sarah Magnusson Linköpings OK
5 24.35 Victoria Asketun OK Roxen
6 25.02 Klara Ljunggren Linköpings OK
7 26.15 Malin Kärrström OK Roxen
8 27.17 Emma S Johansson Linköpings OK
9 28.28 Tilda Marmelid OK Roxen
10 29.27 Hannele Möller Linköpings OK
11 30.47 Sofia Borg Linköpings OK
12 32.41 Emilia Rieschel OK Roxen
13 35.36 Henrietta Möller Linköpings OK
14 45.13 Moa Kjellberg Björkfors GoIF
EjSt Matilda Ling Linköpings OK
 

Klass:   H10    Bana: K
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 18.47 David Josefsson OK Roxen
2 19.08 Albin Eronn Linköpings OK
3 23.38 Måns Björnskiöld OK Roxen
4 24.49 Gustav Levander Linköpings OK
5 25.49 Ivar Elehed Linköpings OK
6 29.34 Malte Eveborn OK Roxen
7 30.25 Marcus Kvist Linköpings OK
8 30.27 Albin Kjellberg Björkfors GoIF
9 36.15 Gustaf Kullberg Björkfors GoIF
10 46.34 Julius Ulltjärn OK Roxen
EjG Albin Alfredsson OK Roxen
 

Klass:   H12    Bana: M
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 15.40 Olof Ljunggren Linköpings OK
2 17.19 Gunnar Engström Linköpings OK
3 18.48 Gabriel Ulltjärn OK Roxen
4 19.06 Josef Helander OK Roxen
5 20.30 Emanuel Herberthson Linköpings OK
6 22.06 Jonathan Jylltorp Linköpings OK
7 23.34 Daniel Kvist Linköpings OK
8 23.50 Joel Rosell Linköpings OK
9 24.08 Matin Herbertsson OK Roxen
10 25.20 Jacob Thellsén OK Roxen
11 28.48 Patrik Modorato Björkfors GoIF
12 30.07 Joel Gunnarsson Linköpings OK
13 32.44 Martin Hallemark-Svensson Björkfors GoIF
14 38.19 Emil Forslund Linköpings OK
15 38.50 Axel Hammarberg Linköpings OK
EjG Ted Jackelstoft Björkfors GoIF
EjSt Axel Lundström Linköpings OK
EjSt Filip Årnfelt Linköpings OK
EjSt Robin Eriksson-Ölfvingsso Linköpings OK
 

Klass:   H14    Bana: L
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 19.08 Hugo Lillieström OK Roxen
2 22.01 Pontus Lindblom OK Roxen
3 23.33 Jonas Andersson OK Roxen
4 25.04 Rickard Surin OK Roxen
5 26.14 Axel Kullberg Linköpings OK
6 26.16 Joel Karnehed OK Roxen
7 28.09 Martin Hägglund Linköpings OK
8 29.48 Hugo Dalhammer OK Roxen
9 30.26 Jakob Tomasson Linköpings OK
10 36.26 Sixten Elehed Linköpings OK
11 37.35 Ludvig Brotzen Linköpings OK
12 38.08 Ludvig Forslund Linköpings OK
EjG Jakob Peterson Linköpings OK
EjSt Kalle Johansson Björkfors GoIF
 

Klass:   INSKOLNING    Bana: Insk.
Plac Sluttid Löpare Klubb
Godk Melker Svartz OK Roxen
Godk Karl Kullberg Björkfors GoIF
Godk Elin Vahlberg Linköpings OK
Godk Arvid Roth Linköpings OK
Godk Tilda Eveborn OK Roxen
Godk Johanna Josefsson OK Roxen
Godk Malin Kvist Linköpings OK
Godk Sofie Helander OK Roxen
EjSt Viktor Sjöqvist OK Roxen
EjSt Elias Thellsén OK Roxen
EjSt David Bergbom Björkfors GoIF
 

Klass:   U1    Bana: K
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 19.19 Louise Ulltjärn OK Roxen
2 23.12 Albin Svartz OK Roxen
3 27.00 Linn Aldén OK Roxen
4 30.09 Mattias Josefsson OK Roxen
5 30.54 Ebba Klein Björkfors GoIF
6 31.08 Alexander Vahlberg Linköpings OK
7 31.24 Samuel Klein Björkfors GoIF
8 32.02 Josefine Jylltorp Linköpings OK
9 33.07 Ida Hjort OK Roxen
10 39.31 Alva Rydell Björkfors GoIF
11 39.38 Elin Alkenius Linköpings OK
12 40.45 Jonna Alfredsson OK Roxen
13 40.47 Malin Borg Linköpings OK
14 41.15 Sigrid Fröberg OK Roxen
15 41.48 Sigrid Ljunggren Linköpings OK
16 43.00 Johan Hägglund Linköpings OK
17 44.09 Elis Bönner Björkfors GoIF
18 48.18 Hanna Lundgren Linköpings OK
19 67.02 Greta Berglund Linköpings OK
EjSt Ludvig Eronn Linköpings OK
EjSt Ingrid Engå Björkfors GoIF
EjSt Elvira Ling Linköpings OK
 

Klass:   U2    Bana: M
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 25.21 Kent Strömberg OK Roxen
2 35.29 Tyra Hjortsmarker Linköpings OK
3 36.04 Lova Elnegård Linköpings OK
4 39.47 Aron Reithe Linköpings OK
5 41.43 Josefine Brotzen Linköpings OK
6 49.30 Hampus Larsson Linköpings OK
7 51.13 Annabell Eräpuro OK Roxen
EjSt Wilhelm Grindestam Linköpings OK
EjSt Marcus Bergbom Björkfors GoIF
 

Klass:   U3    Bana: L
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 33.15 Ludvig Berglund Linköpings OK
2 44.45 Alexander Zhang Linköpings OK
3 60.41 Simon Kvarlin Linköpings OK
 

Klass:   Ö4    Bana: Ö4
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 19.41 Olle Hansson OK Roxen
2 20.37 Lukas Eveborn OK Roxen
3 23.12 Simon Kärrström OK Roxen
4 23.50 Leo Rystam OK Roxen
5 29.09 Rebecca Rieschel OK Roxen
EjSt Theodor Årnfelt Linköpings OK
EjSt Albin Lillieström OK Roxen
EjSt Hannes Tomasson Linköpings OK
 
 
Senast uppdaterad: 120425, 20:28:18