Klubbinformation - Kommittémedlemmar, valberedning, revisorer

Kommittéer mm 2018

Datakommittén

E-post: datakom@lok.se
Per Magnusson sammankallande
Joakim Tosteberg
Erik Sköld
Sven Engström

Hemsidesansvariga
E-post: webmaster@lok.se
Per Magnusson sammankallande
Erik Sköld
Sven Engström

Senior- och juniorkommittén

E-post: senjunkom@lok.se
Jan Lundgren sammankallande
Christian Enberg
Jörgen Sköld
Gitte Engström
Peter Aronsson
Annika Ivarsson
Julia Modig Tjärnström

UK seniorer/juniorer (dock ej U10)
Christian Enberg

Teknikträningsgrupp
Niklas Olsson
Per Carlborg

Informationskommittén

E-post: infokom@lok.se
Hanna Modig Tjärnström sammankallande
Maria Olofsson
Julia Modig Tjärnström

Klippbok
Elisabet Wiklund

Medlemsregister
Peter Jakobsson

LOK-gårdskommittén

Roger Danielsson sammankallande
Lennart Svernestam
Ulla Kjell
Roland Fridh
Stephan Svensson
Anders Kjell
Lars-Erik Henriksson uthyrning
Lotta Borg värdlista

Motionskommittén

E-post: motion@lok.se
Åke Ljunggren Sammankallande
Ole Pedersen
Christian Eriksson
Frida Karlsson
Torgny Faxén
Peter Jakobsson

Blodomloppet
Sofia Salomonsson
Karin Olofsson
Lena Strömbäck

Lidingöloppet on tour
Peter Aronsson

Östgötaleden
Gunvor Frid

LOK-milen
Magnus Sahlman

OL-arrangemangskommittén

Mats Backteman sammankallande
Henrik Tosteberg
Jonas Roth

Kartor
Per Carlborg

Mark- och vilt
Anders Berg

Kartförsäljning
Josefina Berntsson

OL-artiklar

Erik Sköld sammankallande
Kajsa Hammarström
Carolina Magnusson
Inger Gustås Ullmax
Anna Kullberg Newbody

Sponsorkommittén

Magnus Sahlman sammankallande
Liselott Roth

Tävlingskommittén

E-post: tk@lok.se
Per Gustås sammankallande
Pedro Lundquist anmälare, medlemsregistret i IdrottOnline
Urban Petersson reseansvarig
Christer Lindell resultatbörs

UK HD35-
Christian Enberg
Pia Vångell

Ungdomskommittén

E-post: ungdomskommitte@lok.se
Rikard Borg sammankallande
Mattias Berglund
Martin Jareland
Sara Söderqvist
Johan Otterström
Marie Rubér

Mentor Ekorren Cup och Ungdomsserien
Thomas Stenström

UK ungdom
Bertil Eronn
Johan Åtting

Veteranverksamheten

Bertil Eriksson sammankallande
Göte Törnå
Jan Hernborg
Ulf Waldenfjord tävlingsverksamhet

Valberedning

Per Gustås sammankallande
Johan Jylltorp
Magnus Sahlman
Ulla Kjell suppleant

Revisorer

Lars-Erik Henriksson
Kjell Hagström
Kerry Kempe Revisorsuppleant
Thomas Rimhagen Revisorsuppleant


Senast uppdaterad: 180308, 22:29:03