Startsida - LOKs halvårskalender

Halvårskalender hösten 2021

Nu visas följande program:
Senior- och juniorkalendern    
Ungdomarnas kalender
Kalender på startsidan
Veteranernas kalender
LOK-gården, uthyrning mm
 
<< Föregående halvår  
  Nästa halvår >>

JULI 2021
Datum  Aktivitet   
To 1    
Fr 2    
3 Övernattning Ekängens IF Fotbollscup  Mer information
4 Övernattning Ekängens IF Fotbollscup, Helena Tedensjö  Mer information
v 27    
5    
Ti 6 Tjust 2-dagars dag 1, medel, Ankarsrums OK  Mer information
NOK-träning, Finspång SOK  Mer information
Intervaller på LOK-milen, Nån form av tidsstyrda intervaller på LOKmilen.  Mer information
On 7 Tjust 2-dagars dag 2, lång, Ankarsrums OK  Mer information
To 8    
Fr 9    
10    
11    
v 28    
12    
Ti 13 Intervaller på LOK-milen, Nån form av tidsstyrda intervaller på LOKmilen.  Mer information
On 14    
To 15    
Fr 16    
17    
18    
v 29    
19    
Ti 20 Intervaller på LOK-milen, Nån form av tidsstyrda intervaller på LOKmilen.  Mer information
On 21    
To 22    
Fr 23    
24 JVM-test, sprint, OK Orion, SOFT  Mer information
25 JVM-test, lång, OK Orion, SOFT  Mer information
v 30    
26 JVM-test, medel, OK Orion, SOFT  Mer information
Ti 27 Intervaller på LOK-milen, Nån form av tidsstyrda intervaller på LOKmilen.  Mer information
On 28    
To 29    
Fr 30    
31 OK Hällens medeldistans, endast D/H18-21  Mer information
Uthyrt Fredrik Gustavsson  Mer information
AUGUSTI 2021
Datum  Aktivitet   
1 OK Hällens medeldistans, EJ D/H18-21  Mer information
Uthyrt Fredrik Gustavsson  Mer information
v 31    
2 OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel, OK Hällen  Mer information
Ti 3 OK Hällens 3-dagars, dag 2, lång, OK Hällen  Mer information
Intervaller på LOK-milen, Nån form av tidsstyrda intervaller på LOKmilen.  Mer information
Gul/Orange/Violett/Junior: U-10milaträning, Älgsjön Kolmården  Mer informationAnmälan
On 4 OK Hällens 3-dagars, dag 3, lång, OK Hällen  Mer information
To 5 Stjärnorpsmedeln, OK Denseln, Stjärnorps SK  Mer information
Fr 6 Ungdomens 10-mila, Fagersanna - Västergötland  Mer informationAnmälan
7 Ungdomens 10-mila, IF Hagen, Tibro OK, Tidaholm SOK Sisu  Mer information
8 Tjällmoträffen, Tjällmo-Godegårds OK  Mer information
Uthyrt Madeleine Ölfvingsson  Mer information
v 32 LOK-gårdsvärdar
Karl Schärlund, Hanna Schärlund, Carolina Magnusson, Per O Magnusson
 
9 Måndagsgänget, Uppstart  Mer information
Ti 10 Gul/Orange/Violett: Grovkompass  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp: Kartminne  Mer information
On 11    
To 12 World Cup - Långdistans, Idre  Mer information
Ulrikamedeln, IFK Linköpings OS  Mer information
Lok-gården stängd  Mer information
Fr 13    
14 World Cup - Medeldistans, Idre  Mer information
Höstorienteringen, Nyköpings OK  Mer information
15 World Cup - Stafetter, Idre  Mer information
Medel-KM, Gamleby OK  Mer information
v 33 LOK-gårdsvärdar
Anders Knutsson, Patrik Nilsson, Gaute Thomassen, Victor Jiglund
 
16 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Styrelsemöte  Mer information
Ti 17 Vit: Uppstart  Mer information
Orange: Uppstart  Mer information
Violett: Uppstart  Mer information
Gul: Uppstart  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
On 18 Staffans minne, sprint, Boxholms OK  Mer information
To 19 Ungdomsserien deltävling 3, Linköpings OK  Mer information
Jukola- o Venlakavlarna Resa 19/8-23/8  Mer informationAnmälan
Lok-gården stängd  Mer information
Fr 20 Götalandsmästerskapen, sprint, Frölunda OL/Tolereds AIK  Mer information
21 Götalandsmästerskapen, lång, Frölunda OL/Tolereds AIK  Mer information
Kolmårdsträffen, medel, Tjalve IF  Mer information
22 Götalandsmästerskapen, stafett, Frölunda OL/Tolereds AIK  Mer information
Kolmårdsträffen, lång, Tjalve IF  Mer information
Jukola- o Venlakavlarna  Mer information
v 34 LOK-gårdsvärdar
Anna Otterborg, Claes Otterborg, Jörgen Blomvall, Tomas Boman
 
23 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Ti 24 Grön: Uppstart  Mer information
Klädbytardag  Mer information
Vit: Träning  Mer information
Gul/Orange/Violett: Precisionsorientering  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
UngK-möte  Mer information
On 25 Lokveteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 26 Ungdomsserien deltävling 4, OK Skogsströvarna  Mer information
Vet-OL TGOK  Mer information
LOK-gården stängd  Mer information
Svart: OL-teknik, Trädgårdstorp  Mer informationAnmälan
Möte inför Natt-DM, LOK-gården  Mer information
Fr 27 Veteran-SM, sprint, Köping-Kolsva OK  Mer information
SM, medel, Swedish League, #6, kval, Norrbottens OF m.fl.  Mer informationAnmälan
28 Veteran-SM, medel, Köping-Kolsva OK  Mer information
SM, medel, Swedish League, #6, final, Norrbottens OF m.fl.  Mer information
Finspångsorienteringen, medel, Finspångs SOK  Mer information
29 Veteran-SM, lång, Köping-Kolsva OK  Mer information
SM, stafett, Norrbottens OF m.fl.  Mer information
v 35 LOK-gårdsvärdar
Mattias Berglund, Ann Larsson, Peter Svenmarck, Anna Sofie Bark
 
30 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Skogslek  Mer information
Ti 31 Orange/Violett NOK-träning Söderköping  Mer informationAnmälan
Grön:Stjärnorientering  Mer information
Vit: Bana med andra ledstänger  Mer information
Gul/Orange/Violett: Stjärnkampsuppdrag - Regelquiz  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
SEPTEMBER 2021
Datum  Aktivitet   
On 1 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 2 Ungdomsserien deltävling 5, OK Eken  Mer information
Vet-OL OKS  Mer information
Violett träning veckans bana i Vidingsjö  Mer information
Fr 3    
4 DM, medel, Mjölby OK  Mer information
Uthyrt Johan Persson 16,00-21,00  Mer information
5 DM, stafett, Björkfors GoIF  Mer informationAnmälan
v 36 LOK-gårdsvärdar
Sara Söderqvist, Oscar Rydberg, Ingmar Cederholm, Thorbjörn Emilsson
 
6 Måndagsgänget, arbete LOK-gården  Mer information
Skogslek  Mer information
Ti 7 Violett/Orange: NOK-träning Norrköping  Mer informationAnmälan
Grön: EkorrenCup-träning  Mer information
Vit: Stjärn-OL  Mer information
Gul/Orange/Violett: Riktning ut  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
On 8 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
Radiopejlorienterings- träning, LOK-gården  Mer informationAnmälan
To 9 Vet-OL IFK Lkpg  Mer information
Prova på radiopejlorientering, LOK-gården  Mer informationAnmälan
Gul/Orange/Violett: Optimeringsbana  Mer information
Fr 10 Natt-DM, LOK  Mer informationAnmälan
11    
12 DM, lång, NAIS  Mer information
v 37 LOK-gårdsvärdar
Anna Kullberg, Axel Kullberg, Johan Sköld, Erik Sköld
 
13 Måndagsgänget, arbete LOK-gården  Mer information
Skogslek  Mer information
Rockgympa, Utanför LOK-gården  Mer information
Ti 14 Ungdom och vuxna: Mountainbike-orientering (MTBO) i Slaka, Slaka  Mer information
Grön: Sprintorientering  Mer information
Vit: Rävjakt  Mer information
Gul/Orange/Violett: OL-teknik  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
On 15 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 16 Vet-OL Finspång SOK  Mer information
OL-Intervaller, Åbysäcken, Hackefors  Mer informationAnmälan
Nattorientering: Banor Gul, Orange & Violett svårighetsgrad  Mer informationAnmälan
Fr 17 UngdomsSM, sprint, Falköpings AIK OK  Mer information
18 Ungdomsserien final, IFK Linköping  Mer information
UngdomsSM, lång, Falköpings AIK OK  Mer information
SM lång, kval. Swedish League #7, Idefjordens SK, Kvillebyns SK  Mer informationAnmälan
Uthyrt Therese Klintberg  Mer information
19 UngdomsSM, distriktsstafett, Falköpings AIK OK  Mer information
SM lång, final. Swedish League #7, Idefjordens SK, Kvillebyns SK  Mer information
v 38 LOK-gårdsvärdar
Per Zeijlon, Tom Axelsson, Pelle Skullman, Karin Skullman
 
20 Måndagsgänget, arbete LOK-gården  Mer information
Skogslek  Mer information
Styrelsemöte, LOK-gården  Mer information
Ti 21 Skol-OL, Vidingsjö  Mer information
Grön: Ledstångsbyte  Mer information
Vit: Stafetträning inför Ekorren Cup  Mer information
Gul/Orange/Violett: Stafetträning inför Ekorren Cup  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
ÖOF styrelsemöte, LOK-gården, styrelserummet  Mer information
On 22 Höstdagjämningen   
LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
Hittaut-möte  Mer information
To 23 Vet-OL Boxholms OK  Mer information
Lok-gården stängd  Mer information
Gul/Orange/Violett: Kurvbild  Mer information
Fr 24    
25 Ljungsbrokampen, OK Skogsströvarna  Mer information
26 Ekorren Cup, Linköpings OK  Mer informationAnmälan
v 39 LOK-gårdsvärdar
Emma Berggren, Fredrik Berggren, Johan Åtting, Madeleine Ölfvingsson
 
27 G/O/V: Optimeringsbana på egen hand  Mer information
Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Skogslek  Mer information
Uthyrt  Mer information
Ti 28 Skol-OL, Vidingsjö  Mer information
Vit: Skärmkollen  Mer information
Grön: Keps-OL  Mer information
G/O/V: Kontrollplockning i Slaka  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
Juniorsamling, LOK-gården  Mer informationAnmälan
On 29 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 30 Vet-OL Mjölby OK  Mer information
Gul/Orange/Violett: Intervaller i skog  Mer information
OKTOBER 2021
Datum  Aktivitet   
Fr 1    
2 Mälarmårdsdubbeln, medel, Katrineholms OK/OK Tjärnen  Mer information
OL-skytte sprint, Ecoaims, OK Tisaren  Mer information
XC-race, Vidingsjö motionscentrum  Mer informationAnmälan
3 Mälarmårdsdubbeln, lång, Katrineholms OK/OK Tjärnen  Mer information
OL-skytte sprint, Ecoaims, OK Tisaren  Mer information
Träning de lyx, Linköpings OK  Mer informationAnmälan
v 40 LOK-gårdsvärdar
Hanna Modig Tjärnström, Julia Modig Tjärnström, Anna Wehlin, Lisa Jonsson Nordin
 
4 G/O/V: Optimeringsbana på egen hand  Mer information
Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Uthyrt Lena Strömbäck  Mer information
Stationsgympa , Bäckskolan   Mer information
Ti 5 Vit: Sprint med SI  Mer information
Grön: Banor från Sälen  Mer information
Gul/Orange/Violett: Korridor-OL  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
On 6 Lok-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
Skol-OL, Vidingsjö  Mer information
To 7 Vet-OL OK Kolmården  Mer information
LOK-gården stängd  Mer information
G/O/V Natt-KM utom tävlan, Malmslätt  Mer informationAnmälan
Natt-KM, Malmslätt  Mer information
Fr 8    
9 Uthyrt Sandra Strömberg  Mer information
10 DM sprint, OK Motala  Mer information
v 41 LOK-gårdsvärdar
Lotta Larsson, Mårten Larsson, Johan Lillecreutz, Niklas Wärnström
 
11 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Uthyrt  Mer information
Rockgympa + Innebandy, Bäckskolan  Mer information
Ti 12 Vit: Gena, snedda  Mer information
Grön: Bygga landskap, Inomhus  Mer information
Gul/Orange/Violett: Grovkompass  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
On 13 Lok-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 14 Nattcup #1, OK Skogsströvarna  Mer information
Vet-OL Motala AIF  Mer information
Lok-gården stängd, Spring gärna Nattcup i Olstorp   Mer information
Fr 15 Daladubbeln  Mer informationAnmälan
16 Daladubbeln, stafett, Karlsbyhedens OK/Korsnäs IF OK/OK Kåre  Mer information
SM sprint, kval o final, OK Roslagen  Mer informationAnmälan
17 Daladubbeln, patrull, Karlsbyhedens OK/Korsnäs IF OK/OK Kåre  Mer information
SM sprintstafett, OK Roslagen  Mer information
v 42 LOK-gårdsvärdar
Leif Lindgren, Tina Lindgren, Johan Jylltorp, Eva Jylltorp
 
18 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Uthyrt Lena Strömbäck  Mer information
Stationsgympa, Bäckskolan  Mer information
Styrelsemöte  Mer information
Ti 19 Grön: Avslutning  Mer information
Vit: Definitionsstafett  Mer information
Gul/Orange/Violett: 2,5 km på tid  Mer information
Motionsgrupp: Kompasskurs  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Senjun-kommittén , Styrelserummet  Mer information
Gul/Orange/Violett: Planeringsmöte, LOK-gården  Mer informationAnmälan
On 20 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 21 Nattcup #2, Linköpings OK  Mer information
Arrangemangskommittémöte, Styrelserummet  Mer information
Fr 22 Skol-OL, Vidingsjö  Mer information
Fredagsmys för gul/orange/violett, Ungdomskommittéen  Mer informationAnmälan
23 Helg utan älg, lång, Gotlands Bro OK  Mer information
Swedish League, #9, lång, Gotlands Bro OK  Mer informationAnmälan
24 Helg utan älg, medel, Gotlands Bro OK  Mer information
Swedish League, #10, jaktstartsfinal, avkortad lång, Gotlands Bro OK  Mer information
v 43 LOK-gårdsvärdar
Per Magnusson, Mia Eronn, Bertil Eronn, Johan Källsand
 
25 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Rockgympa (med vila), Bäckskolan  Mer information
Uthyrt  Mer information
Ti 26 Ramundernatten, Söderköpings OK  Mer information
Vit: Reflexbana med grillning  Mer information
Gul/Orange/Violett: Linje-OL  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
On 27 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 28 Nattcup #3, Tjällmo Godegård OK  Mer information
Fr 29    
30 Smålandskavlen, Gränna-Bygdens OK/IKHP Huskvarna  Mer informationAnmälan
Höstmedeln, Ok Kolmården  Mer information
Uthyrt Anders Lagerström  Mer information
31 Sommartid slutar   
Smålandskavlen, Gränna-Bygdens OK/IK Hakarpspojkarna  Mer information
NOVEMBER 2021
Datum  Aktivitet   
v 44 LOK-gårdsvärdar
Peter Jakobsson, Gustaf Olsson, Alva Olsson, Fredrik Johansson
 
1 Allhelgonadagen   
Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Bokat Lena Strömbäck  Mer information
Stationsgympa, Bäckskolan  Mer information
Ti 2 Gul/Orange/Violett: Reflex-OL  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Möte Ungdomskommittén, Digitalt  Mer information
On 3 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 4 Nattcup #4, IFK Linköping  Mer information
Vet-OL Tjalve IF  Mer information
Lok gården stängd  Mer information
Gul/Orange/Violett: Nattcup  Mer information
Fr 5 SM natt, OK Österåker, Waxholms OK  Mer information
Resa Natt-SM junior och senior och Ultra-SM juniorer, Österåker resp Snättringe  Mer informationAnmälan
6 Alla helgons dag   
Uthyrt  Mer information
7 SM ultralång för juniorer, Snättringe SK  Mer information
Prova på radiopejlorientering, LOK-gården  Mer informationAnmälan
v 45 LOK-gårdsvärdar
Pia Vångell, Marie Rubér, Markus Henriksson, Stina Sterner
 
8 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Styrelsemöte  Mer information
Rockgympa   Mer information
Ti 9 Gul/Orange/Violett: Sprint-OL #1, Blästadsskolan  Mer information
Svart: Sprint-OL med ungdomarna, LOK-gården  Mer information
Motionsgrupp  Mer information
Juniorsamling  Mer informationAnmälan
On 10 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
Tonår Plaza-Violett, Friskis & Svettis Harvestad  Mer informationAnmälan
To 11 Orange/Violett: Stigdistans  Mer information
Fr 12 O-event, dag 1, Sprint by Night, Borås GIF  Mer information
Säsongsavslutning i Borås, Borås  Mer informationAnmälan
13 O-event, dag 2, Downhill Sprint, Hestra IF  Mer information
14 Fars dag   
O-event, dag 3, Zoorienteringen, IK Ymer  Mer information
v 46 LOK-gårdsvärdar
Patrik Gustavsson, Inger Gustås, Per Gustås
 
15 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Stationsgympa, Bäckskolan  Mer information
Ti 16 PRO Landeryd 10-12  Mer information
Gul/Orange/Violett: Sprint-OL #2, Vidingsjö  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
On 17 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
Tonår Plaza-Orange, Friskis & Svettis Harvestad  Mer informationAnmälan
To 18 Orange/Violett: Löpträning med karta  Mer information
Svart: Tjejsamling! , LOK-gården  Mer informationAnmälan
Fr 19    
20 Eftersäsongsläger, OK Kolmården  Mer information
21 Eftersäsongsläger, OK Kolmården  Mer information
Sunes bana  Mer information
v 47 LOK-gårdsvärdar
Kristyna Hlubuckova, Sven Engström, Frida Jönsson Hellstadius, Anna Johansson
 
22 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Uthyrt  Mer information
Rockgympa (med vila), Bäckskolan  Mer information
Ti 23 PRO Landeryd 10-12  Mer information
Gul/Orange/Violett: Sprint-OL #3, Mjärdevi  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Höstmöte, LOK-gården  Mer information
On 24 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 25 Orange/Violett: Löpträning med karta  Mer information
ÖOF ordförandeträff, LOK-gården  Mer information
Fr 26    
27 Ungdomarnas höstfest, Hangaren  Mer informationAnmälan
28 1:a advent   
Sunes bana  Mer information
v 48 LOK-gårdsvärdar
Torgny Faxén, Carina Faxén, Fredrik Lindström, Peter Olin
 
29 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Uthyrt ÖOF:s arrangemangskommitté  Mer information
Stationsgympa, Bäckskolan  Mer information
Ti 30 PRO Landeryd 10-12  Mer information
Gul/Orange/Violett: Sprint-OL #4, Harvestad  Mer information
Svart: sprint-ol, LOK-gården  Mer information
Juniorsamling  Mer informationAnmälan
DECEMBER 2021
Datum  Aktivitet   
On 1 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
Tonår Plaza, Friskis & Svettis Harvestad  Mer informationAnmälan
To 2 Orange/Violett: Midvinterduell etapp 1  Mer information
Midvinterduell etapp 1, OK Skogsströvarna  Mer information
Fr 3    
4 Tiomilaläger, Ånnaboda  Mer informationAnmälan
5 2:a advent   
Sunes bana, Vidingsjö-Smedstad  Mer information
v 49 LOK-gårdsvärdar
Niklas Olsson, Henrik Anderjon, Stina Anderjon, Martin Strömgren
 
6 Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
ÖOF styrelsemöte, LOK-gården  Mer information
Rockgympa + Innebandy, Bäckskolan  Mer information
Ti 7 PRO Landeryd 10-12  Mer information
Gul/Orange/Violett: Skog i ljus  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
On 8 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 9 Orange/Violett: Löpträning med karta Fröberget  Mer information
Stigdistans med karta, LOK-Gården  Mer informationAnmälan
Fr 10    
11    
12 3:e advent   
Skinkloppet  Mer information
v 50 LOK-gårdsvärdar
Ulla Kjell, Anders Kjell, Jonathan Jylltorp, Gunnar Engström
 
13 Luciadagen   
Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Mer information
Uthyrt  Mer information
Stationsgympa + Innebandy, Bäckskolan  Mer information
Ti 14 PRO Landeryd 10-12  Mer information
Gul/Orange: Rävjakt  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Violett: Intervaller med svart  Mer information
Juniorsamling  Mer information
On 15 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 16 Orange/Violett: Midvinterduell etapp 2, IFK Linköping  Mer information
Midvinterduell etapp 2, IFK Linköping  Mer information
Motionskommittemöte  Mer information
Fr 17    
18 OL-teknik med uppföljning  Mer informationAnmälan
19 4:e advent   
Sunes bana, Vidingsjö  Mer information
v 51 LOK-gårdsvärdar
Lotta Granholm, Göran Hektor, Maria Kjellman
 
20 Måndagsgänget,årsavslutning  Mer information
Styrelsemöte  Mer information
Julrockgympa + innebandy  Mer information
Ti 21 Vintersolståndet   
PRO Landeryd 10-12  Mer information
Svart: Intervaller, LOK-gården  Mer information
Gul/Orange/Violett: Julorientering, LOK-gården  Mer information
On 22 LOK-veteranerna 10.00-12.00  Mer information
To 23 Ingen servering i Lok-gården ikväll  Mer information
Orange/violett: Juldistans  Mer information
Fr 24 Julafton   
Alla som vill ha klappar: Intervaller, Ute  Mer information
25 Juldagen   
26 Annandag jul   
v 52    
27    
Ti 28 Gul/Orange/Violett: Egen träning  Mer information
On 29    
To 30 Gul/Orange/Violett: Egen träning  Mer information
Fr 31 Nyårsafton   
Banläggare Sune  Mer informationAnmälan


[P] Förenklad sida för utskrift.

Senast uppdaterad: 220104, 21:32:39