Startsida - LOK:s månadskalender

Månadskalender december 2021

Nu visas följande program:
Senior- och juniorkalendern    
Ungdomarnas kalender
Kalender på startsidan
Veteranernas kalender
LOK-gården, uthyrning mm
 
<< Föregående månad
Nästa månad >>

Datum  Tid  Aktivitet  Ansvarig  Underlag  Tid   
On 1 10:00  LOK-veteranerna 10.00-12.00  Bertil Eriksson        Mer information
18:00  Tonår Plaza, Friskis & Svettis Harvestad  Emma Berggren      60  Mer information Anmälan
To 2 17:30  LOK-gården STÄNGD  Peter Olin        Mer information
17:45  Orange/Violett: Midvinterduell etapp 1  Roger Kihlberg        Mer information
18:00  Midvinterduell etapp 1, OK Skogsströvarna  Peter Olin   Skog   45  Mer information
Fr 3            
4 08:00  Tiomilaläger, Ånnaboda  Peter Olin   Skog   60+60+120  Mer information Anmälan
5 2:a advent   
09:00  Sunes bana, Vidingsjö-Smedstad  Peter Jakobsson      60  Mer information
v 49 LOK-gårdsvärdar
Niklas Olsson, Henrik Anderjon, Stina Anderjon, Martin Strömgren
 
6 09:00  Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Stephan Svensson        Mer information
18:00  Rockgympa + Innebandy, Bäckskolan  Martin Strömgren   Golv   60  Mer information
18:00  ÖOF styrelsemöte, LOK-gården  Per Magnusson        Mer information
Ti 7 10:00  PRO Landeryd 10-12  Per Johansson        Mer information
17:45  Gul/Orange/Violett: Skog i ljus  Patrik Gustavsson        Mer information
18:00  Svart: Intervaller, LOK-gården  Jörgen Sköld   Elljusspår   30  Mer information
On 8 10:00  LOK-veteranerna 10.00-12.00  Bertil Eriksson        Mer information
To 9 17:45  Orange/Violett: Löpträning med karta Fröberget  Henrik Elnegård        Mer information
18:00  Stigdistans med karta, LOK-Gården  Hanna Modig Tjärnström   Stig/skog   90  Mer information Anmälan
Fr 10            
11            
12 3:e advent   
10:00  Skinkloppet  Love Otterström        Mer information
v 50 LOK-gårdsvärdar
Ulla Kjell, Anders Kjell, Jonathan Jylltorp, Gunnar Engström
 
13 Luciadagen   
09:00  Måndagsgänget,arbete LOK-gården  Stephan Svensson        Mer information
18:00  Uthyrt  Per Johansson        Mer information
18:00  Stationsgympa + Innebandy, Bäckskolan  Martin Strömgren   Gympasal   60  Mer information
Ti 14 10:00  PRO Landeryd 10-12  Per Johansson        Mer information
17:45  Gul/Orange: Rävjakt  Malin Nilsson   Skog, stig     Mer information
18:00  Violett: Intervaller med svart          Mer information
18:00  Svart: Intervaller, LOK-gården  Johan Allard   Handikappspåret   30  Mer information
19:30  Juniorsamling  Therese Klintberg      60  Mer information
On 15 10:00  LOK-veteranerna 10.00-12.00  Bertil Eriksson        Mer information
To 16 18:00  Midvinterduell etapp 2, IFK Linköping  Peter Olin   Skog   45  Mer information
18:00  Orange/Violett: Midvinterduell etapp 2, IFK Linköping  Patrik Gustavsson        Mer information
19:30  Motionskommittemöte  Lena Strömbäck        Mer information
Fr 17            
18 10:00  OL-teknik med uppföljning  Johan Otterström   Skog   90  Mer information Anmälan
19 4:e advent   
09:00  Sunes bana, Vidingsjö  Anders Knutsson      60  Mer information
v 51 LOK-gårdsvärdar
Lotta Granholm, Göran Hektor, Maria Kjellman
 
20 09:00  Måndagsgänget,årsavslutning  Stephan Svensson        Mer information
18:00  Styrelsemöte  Lena Strömbäck        Mer information
18:00  Julrockgympa + innebandy  Martin Strömgren   Golv   60  Mer information
Ti 21 Vintersolståndet   
10:00  PRO Landeryd 10-12  Per Johansson        Mer information
17:45  Gul/Orange/Violett: Julorientering, LOK-gården  Oscar Rydberg        Mer information
17:45  Svart: Intervaller, LOK-gården  Christian Enberg   Elljusspår   30  Mer information
On 22 10:00  LOK-veteranerna 10.00-12.00  Bertil Eriksson        Mer information
To 23 17:30  Ingen servering i Lok-gården ikväll  Lotta Borg        Mer information
17:45  Orange/violett: Juldistans  Johan Otterström   Skog   75  Mer information
Fr 24 Julafton   
17:45  Alla som vill ha klappar: Intervaller, Ute  Tomten   Elljusspår   20  Mer information
25 Juldagen   
26 Annandag jul   
v 52    
27            
Ti 28 17:45  Gul/Orange/Violett: Egen träning          Mer information
On 29            
To 30 17:45  Gul/Orange/Violett: Egen träning          Mer information
Fr 31 Nyårsafton   
09:30  Banläggare Sune  Anders Knutsson        Mer information Anmälan


Mer information Allmän info om träningar

[P] Sida för utskrift (respekterar val av kalendrar)
[P] Förenklad sida för utskrift (respekterar val av kalendrar)
Senast uppdaterad: 220104, 21:32:39