Föregående månad | Nästa månad |
Datum | Tid | Aktivitet | Ansvarig | Underlag | Tid | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ti | 1 | 17:45 | Gul/Orange/Violett: Intervaller | Sara Söderqvist | Stig/Åker | 60 | |
18:00 | Svart: Intervaller, LOK-gårdsparkeringen | Asfalt | 30 | ||||
19:03 | Inställt - Information från SISU, Information från vår kontakt, Carl Blomquist, SISU | Lena Strömbäck | Styrelserummet | 60 | |||
On | 2 | ||||||
To | 3 | 17:45 | Orange/Violett: Löpträning med karta | Martin Jareland | |||
18:00 | INSTÄLLD - Midvinterduell etapp 4, Mjölby OK | Peter Olin | Skog | 45-60 | |||
18:00 | Stigdistans, Utanför LOK-gården | Hanna Modig Tjärnström | Stig/obanat | 60-90 min | |||
20:00 | Möte ungdomskommittén | Karl Schärlund | |||||
Fr | 4 | ||||||
Lö | 5 | 10:00 | LOK Sprint Cup deltävling 1 | Jonathan Jylltorp | Asfalt | 15 | |
13:00 | Ungdomsledarträff LOK-gården, Ungdomskommittén | Anna Otterborg | 180 | ||||
Sö | 6 | 09:00 | Sunes bana | Maud Göthe Lundgren | 60 | ||
20:00 | LOKs Frågesports-Cup, deltävling #3 | Hanna Modig Tjärnström | Grusväg/stig i eklandskapet | 45-60 | |||
v 06 | LOK-gårdsvärdar Martin Jareland, Ingela Årbrink, Henrik Elnegård, Patrik Gustavsson |
||||||
Må | 7 | 09:00 | Måndagsgänget,arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||
18:00 | Stationsgympa + Innebandy, Bäckskolan | Martin Strömgren | Golv | 60 | |||
Ti | 8 | 17:45 | Gul/Orange: Snitseljakt, Nya parkeringen längs Haningeleden | Johan Otterström | |||
18:00 | Violett: Intervaller med svart | ||||||
18:00 | Svart: Intervaller, LOK-gården | Grusväg. | 30 | ||||
On | 9 | 18:00 | ÖOF styrelsemöte, LOK-gården | Per Magnusson | |||
To | 10 | 17:45 | Orange/Violett: Löpträning med karta | Christer Lindell | |||
18:00 | OL-Intervaller | Hanna Modig Tjärnström | Skog | 45-60 | |||
Fr | 11 | ||||||
Lö | 12 | 10:00 | LOK frågesportscup #4 | Julia Modig Tjärnström | Mest stig/spår men även asfalt | 30-120 | |
10:00 | Orange/Violett/Junior: Teknikträning, Trollegater | Johan Otterström | |||||
Sö | 13 | 09:00 | Sunes bana | Rikard Borg | 60 | ||
v 07 | LOK-gårdsvärdar Pedro Lundquist, , Joel Francén, |
||||||
Må | 14 | Alla hjärtans dag | |||||
09:00 | Måndagsgänget,arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||||
18:00 | Stationsgympa, Bäckskolan | Fredrik Gustafsson | Golv | 60 | |||
Ti | 15 | 17:45 | Gul/Orange/Violett: Trail-kingen | Björn Knuthammar | |||
18:00 | Svart: Intervaller, LOK-gården | Asfalt | 30 | ||||
On | 16 | 10:00 | Lokveteranerna | Bertil Eriksson | |||
17:00 | uthyrt | Per Johansson | |||||
To | 17 | 17:45 | Orange/Violett: Midvinterduell - Vidingsjö, LOK-gården | Johan Åtting | |||
18:00 | Midvinterduell etapp 5, Linköpings OK, Vidingsjö | Peter Olin | Skog | 45-60 | |||
Fr | 18 | ||||||
Lö | 19 | 10:00 | LOK Sprint Cup deltävling 2 | Gunnar Engström | 15 | ||
Sö | 20 | 09:00 | Sunes bana | Anna Kullberg | |||
v 08 | LOK-gårdsvärdar Roland Frid, Gunvor Frid, Ann-Sofie Svensson, Jörgen Svensson |
||||||
Må | 21 | 09:00 | Måndagsgänget,arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||
18:00 | Stationsgympa + Innebandy, Bäckskolan | Martin Strömgren | Golv | 60 | |||
18:00 | uthyrt | Per Johansson | |||||
Ti | 22 | 17:45 | Gul/Orange/Violett: Löpträning, skog | Thomas Stenström | Skogsstigar | 45 | |
18:00 | Svart: Intervaller, LOK-gården | Jörgen Sköld | Gräs/snö | 30 | |||
On | 23 | 10:00 | Lokveteranerna | Bertil Eriksson | |||
To | 24 | 17:45 | Gul/Orange/Violett: Egen träning (sportlov) | ||||
Fr | 25 | ||||||
Lö | 26 | 08:00 | LOK frågesportscup #5 | Hanna Modig Tjärnström | Cykelväg/spår/grusväg | 30-120 | |
09:00 | Uthyrt Viktor Jiglund | Per Johansson | |||||
Sö | 27 | 09:00 | Sunes bana | ||||
v 09 | LOK-gårdsvärdar Johan Otterström, Susanna Lindell, Christer Lindell, Magnus Johansson |
||||||
Må | 28 | 09:00 | Måndagsgänget,arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||
18:00 | Stationsgympa + Innebandy, Bäckskolan | Martin Strömgren | Golv | 60 | |||
18:00 | Tärnings-OL, Utanför LOK-gården | Hanna Modig Tjärnström | Skog | 45-60 | |||
19:30 | Årsmöte | Lena Strömbäck |