Föregående månad | Nästa månad |
Datum | Tid | Aktivitet | Ansvarig | Underlag | Tid | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fr | 1 | Allhelgonadagen | |||||
Lö | 2 | Alla helgons dag | |||||
Sö | 3 | 14:19 | Lok-gården uthyrd.Henrik Sävenberg | ||||
v 45 | LOK-gårdsvärdar Per Gustås, Inger Gustås, Alva Olsson, Fredrik Johansson |
||||||
Må | 4 | 18:00 | Stationsgympa, Bäckskolan | Martin Strömgren | Golv | 60 | |
Ti | 5 | 17:45 | Gul/Orange/Violett/svart: Annikas backträning, LOK-gården | Annika Ivarsson | Stig | 10/20/30 | |
On | 6 | ||||||
To | 7 | 17:45 | Upptakt seniorer och juniorer, LOK-gården | Jan Lundgren | Skog | 45 | |
Fr | 8 | O-event, dag 1, Sprint by Night, Borås GIF | |||||
20:00 | Säsongsavslutning i Borås, Borås | Bertil Eronn | Asfalt och skog | ||||
Lö | 9 | O-event, dag 2, Downhill Sprint, Hestra IF | |||||
Sö | 10 | Fars dag | |||||
O-Event, dag 3, Zoorientering, IK Ymer | |||||||
v 46 | LOK-gårdsvärdar Elisabet Wiklund, Marie Svernestam, Lennart Svernestam, Liselott Roth |
||||||
Må | 11 | 18:00 | Rockgympa, Bäckskolan | Martin Strömgren | Golv | 60 | |
Ti | 12 | 17:45 | Svart: Intervaller, LOK-gården | Niklas Olsson | Stig | 38 | |
19:15 | Motionskommittémöte | Åke Ljunggren | Styrelserummet | ||||
On | 13 | 18:00 | LiTHe Vilses Natt-KM, Vidingsjö | Hanna Modig Tjärnström | Skog | 60 | |
To | 14 | ||||||
Fr | 15 | ||||||
Lö | 16 | Viltdrev, En senhöstdag i Åtvidaberg | Jörgen Sköld | ||||
Sö | 17 | Sunes bana, LOK-gården | Motionskommitten | ||||
v 47 | LOK-gårdsvärdar Tomas Boman, Maria Sarberg, Robert Söderberg, Pedro Lundquist |
||||||
Må | 18 | 18:00 | Stationsgympa, Bäckskolan | Martin Strömgren | Golv | 60 | |
Ti | 19 | 17:45 | Svart: Intervaller, LOK-gården | Elljusspår | 30 | ||
On | 20 | 13:00 | LKP polisens Seniorklubb kl 13-16 | ||||
To | 21 | ||||||
Fr | 22 | Träningshelg Västervik, senjun | Niklas Olsson | Skog | 120 | ||
Lö | 23 | ||||||
Sö | 24 | 09:30 | LOK 85 år, firande i LOK-gården | Lotta Borg | 300 | ||
v 48 | LOK-gårdsvärdar Erik Sköld, , Johan Sköld, Fredrik Gustafsson |
||||||
Må | 25 | 18:00 | Rockgympa + Innebandy, Bäckskolan | Martin Strömgren | Golv | 60 | |
Ti | 26 | 17:45 | Svart: Intervaller, LOK-gården | Alva Olsson | Elljusspår | 30 | |
On | 27 | 17:10 | Midvinterduell etapp 1, Olstorp | Erik Martinsson | Skog | 45-60 | |
To | 28 | 18:00 | Svart: Stigdistans , från LOK-gården | Hanna Modig Tjärnström | Stig/skog | 90 | |
Fr | 29 | 16:00 | Uthyrt till Västervik SS, övernattning | ||||
17:30 | Svart: LiU-intervaller (bana), LiU | bana | 60 | ||||
Lö | 30 | 08:00 | Uthyrt till Västervik SS | ||||
10:00 | LOK Sprint Cup deltävling 1, Lambohov | Jonathan Jylltorp | Asfalt | 15 |