Halvårskalender hösten 2020

JULI 2020
Datum  Aktivitet 
On 1  
To 2  
Fr 3  
4  
5  
v 28  
6  
Ti 7  
On 8  
To 9  
Fr 10  
11  
12  
v 29  
13  
Ti 14  
On 15  
To 16  
Fr 17  
18  
19  
v 30  
20  
Ti 21  
On 22  
To 23  
Fr 24  
25  
26  
v 31  
27  
Ti 28  
On 29  
To 30  
Fr 31  
AUGUSTI 2020
Datum  Aktivitet 
1  
2  
v 32  
3  
Ti 4  
On 5  
To 6  
Fr 7  
8  
9  
v 33 LOK-gårdsvärdar
Thomas Stenström, Anne-Li Stenström, Markus Henriksson, Frida Tullsson
10 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 11  
On 12  
To 13  
Fr 14  
15  
16  
v 34 LOK-gårdsvärdar
Johan Jylltorp, Eva Jylltorp, Gaute Thomassen, Elisabeth Thomasson
17 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Styrelsemöte 
Ti 18  
On 19  
To 20  
Fr 21  
22 Uthyrt Göran Flink 16-24 
23  
v 35 LOK-gårdsvärdar
Mattias Berglund, Ann Larsson, Jonas Roth, Tomas Boman
24 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Skogslek 
Ti 25  
On 26 Kartpackning 
To 27 Uthyrt Linköpings kommun 17-22 Serveringen 
Fr 28  
29  
30  
v 36 LOK-gårdsvärdar
Anna Otterborg, Claes Otterborg, Liselott Ericson, Marita Ericsson
31 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Inställt - Lidingöloppet On Tour, arrangörer, LOK-gården 
SEPTEMBER 2020
Datum  Aktivitet 
Ti 1 Pro Landeryd 10-12, Friluftsaktivitet 
On 2  
To 3  
Fr 4 Intensivkurs, till ca 21.00 
5 Intensivkurs, hela dagen 
6 Intensivkurs, till ca 14.00 
v 37 LOK-gårdsvärdar
Sara Söderqvist, Henrik Söderqvist, Oscar Rydberg
7 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ledarträff Grön grupp 
Ti 8  
On 9  
To 10  
Fr 11  
12  
13  
v 38 LOK-gårdsvärdar
Per Zeijlon, Anna Ljusberg, Jan Johansson, Urban Petersson
14 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 15  
On 16  
To 17 Veteran-OL. IFK Linköpings OS 
Fr 18  
19  
20  
v 39 LOK-gårdsvärdar
Madeleine Ölfvingsson, Johan Åtting, Emma Berggren, Fredrik Berggren
21 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Styrelsemöte 
Ti 22 Höstdagjämningen 
Skol-OL Nya munken, hela dagen 
On 23  
To 24 Skol-OL Arenaskolan, hela dagen 
Fr 25  
26  
27  
v 40 LOK-gårdsvärdar
Per Johansson, Mimmi Klingberg, Stephan Svensson, Lena Svensson
28 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 29 Skol-OL Kunskapsskolan, hela dagen 
On 30 Uthyrt Roland Fridh 1600-2200 
OKTOBER 2020
Datum  Aktivitet 
To 1 Nattcup, Linköpings OK 
Fr 2  
3  
4  
v 41 LOK-gårdsvärdar
Anna Kullberg, Axel Kullberg, Lena Strömbäck, Filip Strömbäck
5 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 6  
On 7  
To 8 LOK gården stängd 
Nattcup OKS, OKS Olstorp 
Fr 9  
10  
11  
v 42 LOK-gårdsvärdar
Per Magnusson, Bertil Eronn, Mia Eronn, Johan Källsand
12 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
10-Mila Pelle Skullman Stora salen 
Ti 13  
On 14 Grön, Bygga landskap, Inomhus 
To 15 Veteran-OL. Tjalve IF 
Uthyrt Combitech AB 1400-1900 
Fr 16 Skol-OL Thea privata skola, hela dagen 
BK Tinnis  
17  
18  
v 43 LOK-gårdsvärdar
Mårten Larsson, Lotta Larsson, Tina Lindgren, Leif Lindgren
19 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Styrelsemöte 
Ti 20 Planeringsmöte gul/orange/violett, Styrelserummet 
On 21 ÖOF styrelsemöte, Stora salen 
To 22 Uthyrt Johan Jylltorp 16-21 
Nattcup TGOK, TGOK, Trädgårdstorp 
Fr 23  
24 Uthyrt Björn Knuthammar 
25 Sommartid slutar 
v 44 LOK-gårdsvärdar
Rikard Borg, Thomas Larsson
26 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 27  
On 28  
To 29  
Fr 30  
31 Alla helgons dag 
NOVEMBER 2020
Datum  Aktivitet 
1 Allhelgonadagen 
v 45 LOK-gårdsvärdar
Alva Olsson, Fredrik Johansson, Inger Gustås, Per Gustås
2 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 3  
On 4  
To 5  
Fr 6  
7  
8 Fars dag 
v 46 LOK-gårdsvärdar
Patrik Gustavsson, Peter Olin
9 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 10  
On 11  
To 12  
Fr 13  
14  
15  
v 47 LOK-gårdsvärdar
Pedro Lundquist, Johan Arvelius
16 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Styrelsemöte - digitalt 
Ti 17  
On 18  
To 19  
Fr 20  
21 Konfirmaionsträff ÖOF 
22  
v 48 LOK-gårdsvärdar
Maria Sarberg, Robert Söderberg, Anna Johansson, Niclas Hägglund
23 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 24 Höstmöte -digitalt 
On 25  
To 26 Möte för ÖOF:s arrangemangskommitté 
Fr 27  
28  
29 1:a advent 
v 49 LOK-gårdsvärdar
Erik Malmberg, Victor Jiglund, Johan Stenström, Johan Sköld, Erik Sköld
30 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
DECEMBER 2020
Datum  Aktivitet 
Ti 1 Utdelning av KM-tecken och DM-medlajer 
On 2 ÖOF styrelsemöte, Stora salen 
To 3  
Fr 4  
5  
6 2:a advent 
v 50 LOK-gårdsvärdar
Sofia Salomonsson, Anders Knutsson, Monika Edstam, Roger Stigsson, Peter Eriksson
7 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Ti 8  
On 9  
To 10  
Fr 11  
12  
13 Luciadagen 
3:e advent 
v 51  
14 Måndagsgänget, arbete LOK-gården 
Styrelsemöte -digitalt 
Ti 15  
On 16  
To 17  
Fr 18  
19  
20 4:e advent 
v 52  
21 Vintersolståndet 
Måndagsgänget, Årsavslutning 
Ti 22  
On 23  
To 24 Julafton 
Fr 25 Juldagen 
26 Annandag jul 
27  
v 53  
28  
Ti 29  
On 30  
To 31 Nyårsafton 
Uthyrt Stephan Svensson