Arrangemang - Ungdomsserien

Ungdomsserien LOK 2009-05-14

Sträcktider

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se Utskriftsdatum: 2009-05-14 21:56:07


D10      Bana 5   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-49 2-50 3-51 4-57 5-56 6-58 7-54 8-60 M-2
 
1 Johanna Gustås 14.45 18:32 0.41 1.59 3.53 5.26 7.10 9.49 11.46 13.57 14.45
Linköpings OK 0.41 1.18 1.54 1.33 1.44 2.39 1.57 2.11 0.48
 
2 Viktoria Asketun 14.49 18:42 0.45 2.10 4.02 5.40 7.23 9.55 11.42 13.58 14.49
OK Roxen 0.45 1.25 1.52 1.38 1.43 2.32 1.47 2.16 0.51
 
3 Elsa Rimhagen 15.43 18:48 0.50 2.15 4.23 5.59 7.30 10.21 12.18 14.52 15.43
Linköpings OK 0.50 1.25 2.08 1.36 1.31 2.51 1.57 2.34 0.51
 
4 Emma Johansson 15.45 18:36 0.41 2.19 4.34 6.15 8.00 10.47 12.38 15.00 15.45
Linköpings OK 0.41 1.38 2.15 1.41 1.45 2.47 1.51 2.22 0.45
 
5 Linnea Hansson 18.40 18:38 0.40 2.18 4.17 7.59 11.10 13.57 15.45 17.53 18.40
OK Roxen 0.40 1.38 1.59 3.42 3.11 2.47 1.48 2.08 0.47
 
6 Malin Kärrström 18.59 18:52 0.52 2.22 4.36 6.43 8.47 12.16 14.37 18.09 18.59
OK Roxen 0.52 1.30 2.14 2.07 2.04 3.29 2.21 3.32 0.50
 
7 Tove Pettersson 21.44 18:30 0.47 2.14 4.20 6.21 14.03 16.44 18.35 20.57 21.44
OK Roxen 0.47 1.27 2.06 2.01 7.42 2.41 1.51 2.22 0.47
 
8 Bianca Ulltjärn 25.44 18:34 0.50 2.57 5.48 8.04 15.12 18.58 21.48 24.44 25.44
OK Roxen 0.50 2.07 2.51 2.16 7.08 3.46 2.50 2.56 1.00
 
9 Malva Eveborn 29.31 18:46 0.56 2.50 5.41 7.50 9.47 13.29 25.15 28.40 29.31
OK Roxen 0.56 1.54 2.51 2.09 1.57 3.42 11.46 3.25 0.51
 
10 Sarah Magnusson 36.22 18:44 0.47 2.13 4.32 6.41 9.48 15.30 32.28 35.29 36.22
Linköpings OK 0.47 1.26 2.19 2.09 3.07 5.42 16.58 3.01 0.53
 
11 Jessica Örtegren 40.21 18:40 3.50 5.53 8.34 10.42 13.52 19.34 36.24 39.27 40.21
Linköpings OK 3.50 2.03 2.41 2.08 3.10 5.42 16.50 3.03 0.54
 
Tilda Marmelid EjStart 18:50
OK Roxen
 

D12      Bana 6   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-48 2-59 3-53 4-51 5-57 6-62 7-63 8-58 9-61 10-39 11-60 M-2
 
1 Stina Gustås 18.29 19:04 0.25 1.41 3.27 5.12 6.26 8.41 11.41 13.04 14.21 16.50 17.45 18.29
Linköpings OK 0.25 1.16 1.46 1.45 1.14 2.15 3.00 1.23 1.17 2.29 0.55 0.44
 
2 Emma Lindell 21.08 18:56 0.25 1.56 3.55 5.40 7.17 9.06 12.28 13.58 15.33 19.31 20.24 21.08
Linköpings OK 0.25 1.31 1.59 1.45 1.37 1.49 3.22 1.30 1.35 3.58 0.53 0.44
 
3 Lova Eveborn 21.10 19:12 1.15 2.49 4.47 7.45 9.42 11.02 13.48 15.26 16.47 19.33 20.29 21.10
OK Roxen 1.15 1.34 1.58 2.58 1.57 1.20 2.46 1.38 1.21 2.46 0.56 0.41
 
4 Klara Ljunggren 21.28 19:14 0.25 3.10 5.10 7.55 9.39 11.12 14.17 15.39 17.02 19.52 20.44 21.28
Linköpings OK 0.25 2.45 2.00 2.45 1.44 1.33 3.05 1.22 1.23 2.50 0.52 0.44
 
5 Frida Johansson 22.16 19:08 0.27 2.08 4.01 5.49 7.13 9.05 12.47 14.24 16.01 20.37 21.31 22.16
Linköpings OK 0.27 1.41 1.53 1.48 1.24 1.52 3.42 1.37 1.37 4.36 0.54 0.45
 
6 Julia Eriksson 22.38 19:00 0.29 2.15 4.25 6.30 8.06 10.21 14.21 16.11 17.43 20.37 21.50 22.38
OK Roxen 0.29 1.46 2.10 2.05 1.36 2.15 4.00 1.50 1.32 2.54 1.13 0.48
 
7 Caroline Bark 24.18 18:58 0.36 2.50 5.00 8.53 10.31 12.26 16.02 18.06 19.41 22.23 23.25 24.18
Linköpings OK 0.36 2.14 2.10 3.53 1.38 1.55 3.36 2.04 1.35 2.42 1.02 0.53
 
8 Emma Pettersson 24.21 19:10 0.38 2.24 4.49 10.06 11.37 13.16 16.30 18.02 19.33 22.34 23.33 24.21
OK Roxen 0.38 1.46 2.25 5.17 1.31 1.39 3.14 1.32 1.31 3.01 0.59 0.48
 
9 Rebecca Rieschel 24.39 19:16 0.29 2.33 4.49 7.00 8.38 10.52 14.41 16.57 18.21 22.19 23.29 24.39
OK Roxen 0.29 2.04 2.16 2.11 1.38 2.14 3.49 2.16 1.24 3.58 1.10 1.10
 
10 Matilda Ling 28.12 19:02 1.53 3.39 5.33 7.19 8.33 10.56 13.50 15.19 19.55 26.38 27.25 28.12
Linköpings OK 1.53 1.46 1.54 1.46 1.14 2.23 2.54 1.29 4.36 6.43 0.47 0.47
 
Linnea Björklid EjStart 19:06
OK Roxen
 

D14      Bana 7   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-59 2-53 3-55 4-63 5-62 6-40 7-42 8-43 9-61 10-41 11-39 12-60 M-2
 
1 Fanny Asketun 25.10 18:39 1.29 3.09 4.36 7.49 10.30 11.52 15.44 16.42 20.03 21.40 23.32 24.26 25.10
OK Roxen 1.29 1.40 1.27 3.13 2.41 1.22 3.52 0.58 3.21 1.37 1.52 0.54 0.44
 
2 Stina Svedevall 28.59 18:35 1.52 3.53 5.31 8.51 12.04 13.55 18.15 19.19 22.33 25.27 27.22 28.16 28.59
OK Roxen 1.52 2.01 1.38 3.20 3.13 1.51 4.20 1.04 3.14 2.54 1.55 0.54 0.43
 
3 Karin Gustafsson 29.57 18:45 1.41 3.31 5.00 9.05 12.08 14.15 19.46 20.45 24.03 25.12 28.16 29.13 29.57
Linköpings OK 1.41 1.50 1.29 4.05 3.03 2.07 5.31 0.59 3.18 1.09 3.04 0.57 0.44
 
4 Marit Faxén 32.15 18:37 1.50 4.00 5.28 8.31 11.16 12.42 17.41 18.40 23.13 28.33 30.37 31.36 32.15
Linköpings OK 1.50 2.10 1.28 3.03 2.45 1.26 4.59 0.59 4.33 5.20 2.04 0.59 0.39
 
5 Elin Holman 34.47 18:31 1.40 3.22 4.57 11.27 14.41 18.35 23.30 24.48 28.10 30.18 33.06 34.03 34.47
OK Roxen 1.40 1.42 1.35 6.30 3.14 3.54 4.55 1.18 3.22 2.08 2.48 0.57 0.44
 
6 Elin Rimhagen 35.51 18:33 4.09 7.55 9.26 12.40 16.19 17.57 23.33 25.09 29.01 31.35 33.58 35.05 35.51
Linköpings OK 4.09 3.46 1.31 3.14 3.39 1.38 5.36 1.36 3.52 2.34 2.23 1.07 0.46
 
7 Lovisa Lundquist 44.00 18:41 2.09 4.04 5.34 10.39 14.02 24.01 31.00 32.26 36.47 38.14 41.13 43.18 44.00
Linköpings OK 2.09 1.55 1.30 5.05 3.23 9.59 6.59 1.26 4.21 1.27 2.59 2.05 0.42
 
Gerda Rankka EjStart 18:47
OK Roxen
 
Klara Gustafsson EjStart 18:43
OK Roxen
 

H10      Bana 5   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-49 2-50 3-51 4-57 5-56 6-58 7-54 8-60 M-2
 
1 Gabriel Ulltjärn 14.18 19:12 0.38 2.01 4.02 5.42 7.09 9.38 11.18 13.33 14.18
OK Roxen 0.38 1.23 2.01 1.40 1.27 2.29 1.40 2.15 0.45
 
2 Gunnar Engström 14.19 19:02 0.39 2.01 3.58 5.20 7.03 9.26 11.14 13.35 14.19
Linköpings OK 0.39 1.22 1.57 1.22 1.43 2.23 1.48 2.21 0.44
 
3 Hugo Lillieström 14.36 19:04 0.38 1.52 3.33 5.42 7.20 9.33 11.11 13.56 14.36
OK Roxen 0.38 1.14 1.41 2.09 1.38 2.13 1.38 2.45 0.40
 
4 Jonas Andersson 15.33 18:56 0.34 1.55 3.36 5.13 8.18 10.41 12.41 14.49 15.33
OK Roxen 0.34 1.21 1.41 1.37 3.05 2.23 2.00 2.08 0.44
 
5 Olof Ljungren 16.16 19:10 0.46 2.06 4.06 6.34 8.47 11.17 13.13 15.30 16.16
Linköpings OK 0.46 1.20 2.00 2.28 2.13 2.30 1.56 2.17 0.46
 
6 Hugo Dahlhammer 16.32 19:00 0.44 2.26 4.39 6.20 8.26 11.17 13.13 15.41 16.32
OK Roxen 0.44 1.42 2.13 1.41 2.06 2.51 1.56 2.28 0.51
 
7 Jacob Granqvist 17.22 19:18 0.45 2.19 4.23 6.28 9.00 11.46 13.58 16.27 17.22
Linköpings OK 0.45 1.34 2.04 2.05 2.32 2.46 2.12 2.29 0.55
 
8 Erik Nylund 20.21 19:16 0.41 2.00 4.02 5.35 8.24 14.57 17.06 19.41 20.21
OK Roxen 0.41 1.19 2.02 1.33 2.49 6.33 2.09 2.35 0.40
 
9 Martin Herbertsson 20.25 19:08 0.49 3.05 6.13 8.33 10.56 13.36 15.45 19.36 20.25
OK Roxen 0.49 2.16 3.08 2.20 2.23 2.40 2.09 3.51 0.49
 
10 Sverker Ek 20.36 19:06 0.47 2.22 5.01 7.21 10.06 14.37 17.17 19.43 20.36
Linköpings OK 0.47 1.35 2.39 2.20 2.45 4.31 2.40 2.26 0.53
 
11 Ludvig Brotzén 20.59 18:58 1.17 3.20 6.36 8.31 10.39 13.48 17.29 20.06 20.59
Linköpings OK 1.17 2.03 3.16 1.55 2.08 3.09 3.41 2.37 0.53
 
12 Axel Kullberg 21.15 19:14 0.46 2.16 4.15 6.00 13.06 15.41 17.55 20.23 21.15
Linköpings OK 0.46 1.30 1.59 1.45 7.06 2.35 2.14 2.28 0.52
 
13 Sixten Elehed 21.27 18:54 1.01 2.44 4.59 6.54 12.37 15.43 17.46 20.35 21.27
Linköpings OK 1.01 1.43 2.15 1.55 5.43 3.06 2.03 2.49 0.52
 
14 Isak Dahlén 22.40 19:20 1.05 3.01 5.35 7.46 11.31 15.22 18.18 21.52 22.40
Linköpings OK 1.05 1.56 2.34 2.11 3.45 3.51 2.56 3.34 0.48
 

H12      Bana 6   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-48 2-59 3-53 4-51 5-57 6-62 7-63 8-58 9-61 10-39 11-60 M-2
 
1 Adam Thellsén 17.26 18:44 0.25 2.00 3.39 5.18 6.28 7.57 10.40 12.01 13.22 15.55 16.43 17.26
OK Roxen 0.25 1.35 1.39 1.39 1.10 1.29 2.43 1.21 1.21 2.33 0.48 0.43
 
2 Olle Hansson 20.11 18:32 0.28 2.05 4.15 7.20 8.46 10.15 13.13 14.41 16.05 18.39 19.28 20.11
OK Roxen 0.28 1.37 2.10 3.05 1.26 1.29 2.58 1.28 1.24 2.34 0.49 0.43
 
3 Lukas Eveborn 20.39 18:52 0.25 1.51 3.38 5.12 6.25 7.53 13.28 14.56 16.14 19.14 19.59 20.39
OK Roxen 0.25 1.26 1.47 1.34 1.13 1.28 5.35 1.28 1.18 3.00 0.45 0.40
 
4 Albin Lillieström 21.39 18:40 0.24 1.47 3.30 5.04 6.20 8.13 10.51 12.24 13.50 20.09 20.55 21.39
OK Roxen 0.24 1.23 1.43 1.34 1.16 1.53 2.38 1.33 1.26 6.19 0.46 0.44
 
5 Joakim Ericsson 22.30 18:46 0.27 2.37 4.46 6.22 7.40 10.15 13.10 14.35 16.00 20.53 21.51 22.30
Linköpings OK 0.27 2.10 2.09 1.36 1.18 2.35 2.55 1.25 1.25 4.53 0.58 0.39
 
6 Pontus Lindblom 22.31 18:30 1.58 4.24 6.20 8.07 9.44 11.52 15.23 16.56 18.22 20.45 21.45 22.31
OK Roxen 1.58 2.26 1.56 1.47 1.37 2.08 3.31 1.33 1.26 2.23 1.00 0.46
 
7 Jakob Bagge 23.06 18:54 0.39 2.46 4.50 7.14 9.04 11.18 14.41 16.31 18.06 21.29 22.26 23.06
Linköpings OK 0.39 2.07 2.04 2.24 1.50 2.14 3.23 1.50 1.35 3.23 0.57 0.40
 
8 Johan Stenström 23.12 18:50 0.48 2.39 4.51 6.58 8.27 10.57 14.56 16.44 18.28 21.19 22.24 23.12
Linköpings OK 0.48 1.51 2.12 2.07 1.29 2.30 3.59 1.48 1.44 2.51 1.05 0.48
 
9 Rickard Surin 25.08 18:48 0.28 2.16 4.26 6.25 8.38 11.17 16.08 18.30 20.19 23.27 24.26 25.08
OK Roxen 0.28 1.48 2.10 1.59 2.13 2.39 4.51 2.22 1.49 3.08 0.59 0.42
 
10 Albin Andersson 25.12 18:38 0.32 2.40 4.55 6.55 9.02 12.00 16.07 17.52 19.37 22.57 24.18 25.12
Björkfors GOIF 0.32 2.08 2.15 2.00 2.07 2.58 4.07 1.45 1.45 3.20 1.21 0.54
 
11 August Jonsson 26.28 18:36 1.09 2.58 5.09 7.34 9.16 12.20 16.50 20.04 21.32 24.37 25.45 26.28
OK Roxen 1.09 1.49 2.11 2.25 1.42 3.04 4.30 3.14 1.28 3.05 1.08 0.43
 
12 Martin Hägglund 28.26 18:34 0.35 2.49 4.46 9.15 11.02 14.35 19.11 21.58 23.29 26.30 27.41 28.26
Linköpings OK 0.35 2.14 1.57 4.29 1.47 3.33 4.36 2.47 1.31 3.01 1.11 0.45
 
13 Jakob Petersson 44.45 18:42 3.10 6.49 11.27 15.27 19.02 23.20 29.58 33.14 36.05 41.30 43.17 44.45
Linköpings OK 3.10 3.39 4.38 4.00 3.35 4.18 6.38 3.16 2.51 5.25 1.47 1.28
 

H14      Bana 7   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-59 2-53 3-55 4-63 5-62 6-40 7-42 8-43 9-61 10-41 11-39 12-60 M-2
 
1 Sven Engström 22.04 18:59 1.23 3.00 4.15 6.52 9.03 10.37 14.02 14.58 18.09 19.05 20.35 21.24 22.04
Linköpings OK 1.23 1.37 1.15 2.37 2.11 1.34 3.25 0.56 3.11 0.56 1.30 0.49 0.40
 
2 Emil Thellsen 23.37 18:53 1.20 2.53 4.12 6.46 9.07 10.19 14.06 15.10 18.03 20.02 22.21 23.01 23.37
OK Roxen 1.20 1.33 1.19 2.34 2.21 1.12 3.47 1.04 2.53 1.59 2.19 0.40 0.36
 
3 Johan Sköld 25.14 18:55 1.30 3.12 4.33 7.24 10.09 11.45 16.06 17.14 20.30 21.36 23.33 24.30 25.14
Linköpings OK 1.30 1.42 1.21 2.51 2.45 1.36 4.21 1.08 3.16 1.06 1.57 0.57 0.44
 
4 Simon Kärrström 29.28 18:49 1.42 3.39 5.31 10.06 12.51 14.11 18.41 19.50 23.15 25.28 27.51 28.52 29.28
OK Roxen 1.42 1.57 1.52 4.35 2.45 1.20 4.30 1.09 3.25 2.13 2.23 1.01 0.36
 
5 Fredrik Tegström 30.14 18:51 1.59 4.01 6.11 9.06 11.36 13.01 17.25 18.32 22.25 26.22 28.23 29.26 30.14
Linköpings OK 1.59 2.02 2.10 2.55 2.30 1.25 4.24 1.07 3.53 3.57 2.01 1.03 0.48
 
6 Erik Herbertsson 34.41 18:57 1.35 3.18 4.48 8.40 11.00 13.26 17.19 18.30 27.17 31.06 33.08 33.59 34.41
OK Roxen 1.35 1.43 1.30 3.52 2.20 2.26 3.53 1.11 8.47 3.49 2.02 0.51 0.42
 
7 Björn Detterfelt 63.30 19:03 2.34 6.06 10.02 18.38 25.12 28.24 37.02 40.48 48.30 56.45 60.51 62.25 63.30
Linköpings OK 2.34 3.32 3.56 8.36 6.34 3.12 8.38 3.46 7.42 8.15 4.06 1.34 1.05
 
Filip Lindell EjStart 19:07
Linköpings OK
 
Elias Rankka EjStart 19:09
OK Roxen
 
Mattias Ajander EjStart 19:05
OK Roxen
 
Filip Waern EjStart 19:01
OK Roxen
 

INSKOLNING      Bana 1   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-49 2-53 3-52 4-51 5-50 6-54 7-60 M-2
 
1 Alexander Svensson GODKÄND
Linköpings OK
 
2 Oliver Äse GODKÄND
Linköpings OK
 
3 Albin Eronn GODKÄND
Linköpings OK
 
4 Oliver Lindblom GODKÄND
OK Roxen
 
5 Robin Eriksson-Ölfvingsso GODKÄND
Linköpings OK
 
6 Markus Hyllengren GODKÄND
Linköpings OK
 
7 David Hägglund GODKÄND
Linköpings OK
 
8 Jenny Enerbäck GODKÄND
Linköpings OK
 
9 Sofia Magnusson GODKÄND
Linköpings OK
 
10 Tyr Persson GODKÄND
Linköpings OK
 
11 Linnea Bark GODKÄND
Linköpings OK
 
12 Ivar Elehed GODKÄND
Linköpings OK
 
13 Ludvig Forslund GODKÄND
Linköpings OK
 
14 Oliva Asketun GODKÄND
Ok Roxen
 
15 Ina Eriksson GODKÄND
OK Roxen
 
16 Malte Eveborn GODKÄND
OK Roxen
 
17 Hanna Roth GODKÄND
Linköpings OK
 
18 Moa Kjellberg GODKÄND
Björkfors GoIF
 
19 Viktor Ols GODKÄND
Linköpings OK
 
20 Kristin Herbertsson GODKÄND
Linköpings OK
 
21 My Westerberg GODKÄND
Finspångs SOK
 
Hanna Lundgren EjStart
Linköpings OK
 
Alice Marmelid EjStart
OK Roxen
 

U1      Bana 2   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-49 2-50 3-51 4-57 5-56 6-58 7-54 8-60 M-2
 
1 Emanuel Herbertsson 16.56 18:42:16 0.45 2.18 4.51 6.26 8.43 11.48 13.43 16.11 16.56
Linköpings OK 0.45 1.33 2.33 1.35 2.17 3.05 1.55 2.28 0.45
 
2 Filip Årnfelt 17.19 18:35:32 0.41 2.23 4.41 6.35 8.32 11.11 14.02 16.29 17.19
Linköpings OK 0.41 1.42 2.18 1.54 1.57 2.39 2.51 2.27 0.50
 
3 Elina Svensson 18.42 18:38:10 0.43 2.11 4.04 6.23 10.41 13.33 15.34 17.53 18.42
Linköpings OK 0.43 1.28 1.53 2.19 4.18 2.52 2.01 2.19 0.49
 
4 Jakob Thellsén 19.10 18:50:34 0.41 2.40 5.02 7.32 9.58 13.44 16.09 18.25 19.10
OK Roxen 0.41 1.59 2.22 2.30 2.26 3.46 2.25 2.16 0.45
 
5 Emma Vadeby 20.07 18:46:16 0.44 2.25 4.27 6.12 8.53 12.15 16.55 19.16 20.07
Linköpings OK 0.44 1.41 2.02 1.45 2.41 3.22 4.40 2.21 0.51
 
6 Linnea Borg 21.07 18:50:47 0.48 2.47 5.03 7.09 9.24 14.20 17.42 20.21 21.07
Linköpings OK 0.48 1.59 2.16 2.06 2.15 4.56 3.22 2.39 0.46
 
7 Signe Hedbrant 21.12 18:34:54 0.52 2.49 5.26 7.43 9.50 13.59 16.46 20.11 21.12
OK Roxen 0.52 1.57 2.37 2.17 2.07 4.09 2.47 3.25 1.01
 
8 Sofia Borg 22.08 18:48:00 1.09 3.16 5.28 8.34 12.13 15.25 18.30 21.19 22.08
Linköpings OK 1.09 2.07 2.12 3.06 3.39 3.12 3.05 2.49 0.49
 
9 Olivia Eriksson 23.24 18:39:06 1.36 3.28 6.50 9.26 12.18 17.05 19.42 22.30 23.24
Björkfors GOIF 1.36 1.52 3.22 2.36 2.52 4.47 2.37 2.48 0.54
 
10 Nova Wisén 24.14 18:31:40 1.06 3.37 7.13 10.14 12.18 16.49 19.52 23.11 24.14
OK Roxen 1.06 2.31 3.36 3.01 2.04 4.31 3.03 3.19 1.03
 
11 Julius Ulltjärn 24.30 18:39:27 0.56 3.45 7.00 10.33 13.38 17.03 19.42 22.55 24.30
OK Roxen 0.56 2.49 3.15 3.33 3.05 3.25 2.39 3.13 1.35
 
12 Adam Holman 30.40 18:43:34 1.00 3.44 6.49 9.07 12.08 15.53 26.32 29.39 30.40
OK Roxen 1.00 2.44 3.05 2.18 3.01 3.45 10.39 3.07 1.01
 
13 David Persson 31.16 18:43:42 1.08 5.06 9.07 13.25 17.22 22.47 26.12 30.13 31.16
OK Roxen 1.08 3.58 4.01 4.18 3.57 5.25 3.25 4.01 1.03
 
14 Philip Bönner 31.41 18:37:21 1.33 3.31 6.42 10.25 17.09 21.55 26.00 30.05 31.41
Björkfors GoIF 1.33 1.58 3.11 3.43 6.44 4.46 4.05 4.05 1.36
 
15 Gustav Detterfelt 47.35 19:22:52 2.35 9.26 15.11 21.50 27.20 34.41 39.30 45.01 47.35
Linköpings OK 2.35 6.51 5.45 6.39 5.30 7.21 4.49 5.31 2.34
 
Kalle Johansson EjStart
Björkfors GoIF
 
Sabrina Claesson EjStart
OK Roxen
 
Emilia Rieschel EjStart
OK Roxen
 
Johan Starberg EjStart
OK Roxen
 
Malte Lindeberg EjStart
Linköpings OK
 
Karl Karlsson EjStart
Linköpings OK
 

U2      Bana 3   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-48 2-59 3-53 4-51 5-57 6-62 7-63 8-58 9-61 10-39 11-60 M-2
 
1 Johan Hedlin 24.33 18:37:32 1.41 3.23 5.35 7.41 9.09 11.24 15.36 17.24 19.30 22.45 23.46 24.33
Linköpings OK 1.41 1.42 2.12 2.06 1.28 2.15 4.12 1.48 2.06 3.15 1.01 0.47
 
2 Isa Ståhlhandske 28.47 18:40:39 0.36 3.18 5.42 8.01 10.07 12.48 16.49 19.09 21.19 26.48 28.06 28.47
Björkfors GOIF 0.36 2.42 2.24 2.19 2.06 2.41 4.01 2.20 2.10 5.29 1.18 0.41
 
3 Olle Johansson 31.47 19:06:27 1.12 3.38 6.20 9.28 11.33 15.54 20.18 22.42 24.55 29.52 31.04 31.47
Linköpings OK 1.12 2.26 2.42 3.08 2.05 4.21 4.24 2.24 2.13 4.57 1.12 0.43
 
4 Sofie Sverdrup 46.58 18:46:07 0.55 5.51 9.06 12.48 29.33 31.44 36.26 38.51 41.06 44.46 46.06 46.58
Linköpings OK 0.55 4.56 3.15 3.42 16.45 2.11 4.42 2.25 2.15 3.40 1.20 0.52
 
Otto Palm Utgått 0.51 3.50 7.15 12.42 15.04 21.48 24.31 31.45 32.43
Linköpings OK 0.51 2.59 3.25 5.27 2.22 6.44 2.43 7.14 0.58
 

U3      Bana 4   
PlacLöpareSluttid Starttid 1-59 2-53 3-55 4-63 5-62 6-40 7-42 8-43 9-61 10-41 11-39 12-60 M-2
 
1 Peter Ols 26.12 18:31:54 1.24 3.04 4.57 8.13 10.54 12.16 16.33 17.36 20.45 22.31 24.35 25.30 26.12
Linköping OK 1.24 1.40 1.53 3.16 2.41 1.22 4.17 1.03 3.09 1.46 2.04 0.55 0.42
 
2 Linda Gustafsson 46.11 18:44:03 2.43 4.47 8.05 14.16 18.23 20.30 28.44 30.04 38.00 41.13 44.30 45.26 46.11
Linköpings OK 2.43 2.04 3.18 6.11 4.07 2.07 8.14 1.20 7.56 3.13 3.17 0.56 0.45
 
3 Sandra Gustafsson 47.27 18:42:53 3.27 5.59 9.24 15.29 19.23 21.33 30.06 31.24 39.14 42.06 45.35 46.40 47.27
Linköpings OK 3.27 2.32 3.25 6.05 3.54 2.10 8.33 1.18 7.50 2.52 3.29 1.05 0.47
 
Theodor Årnfelt Utgått 2.10 4.27 7.25 15.57 19.45 28.00 33.34 56.43
Linköpings OK 2.10 2.17 2.58 8.32 3.48 8.15 5.34 23.09
 
 
 
Senast uppdaterad: 090515, 09:12:28