Arrangemang - Diverse resultat

Resultat - Poäng-OL Försäsongsläger 2019

2019-03-10
40 minuter
Poäng
Tid
Övertid
Avdrag
1.
Kiada Zimmerström
14
34:28
-
0
 
Klara Zimmerman
14
34:27
0
 
Tilda Malmström
14
34:28
0
2.
Alice och Irma
14
36:11
-
0
 
Irma Frisell
14
36:09
0
 
Alice Ettling
14
36:11
0
3.
Benhämd
14
38:03
-
0
 
Hannah Åkerblom
14
38:00
0
 
Tilde Eveborn
14
38:03
0
4.
Ylstna
14
38:20
-
0
 
Stina Berggren
14
38:17
0
 
Ylva Wengelin
14
38:20
0
5.
Lok-Godegård 1
12
35:58
-
0
 
Oskar Karlqvist
12
35:57
0
 
Linus Söderberg
12
35:58
0
6.
Frida och Ebba
12
36:23
-
0
 
Frida Söderqvist
12
36:22
0
 
Ebba Hjärtsjö
12
36:23
0
7.
Loket i Linköping
12
42:59
2:59
3
 
Love Otterström
15
42:59
2:59
3
 
Edvin Åtting
15
42:55
2:55
3
8.
Emma och Ebba
11
40:44
0:44
1
 
Ebba Skullman
12
40:43
0:43
1
 
Emma Engström
12
40:44
0:44
1
9.
Nora och Hilda
10
36:27
-
0
 
Nora Petersson
10
36:27
0
 
Hilda Brantvall
10
36:26
0
10.
AJLN
9
31:01
-
0
 
Alva Lindfors
0
-
0
 
Jennifer Nyström
9
31:01
0
11.
Vi vet inte
9
38:58
-
0
 
Emil Östemar
9
38:48
0
 
Erik Sjöstrand
9
38:58
0
12.
Kanna
8
38:20
-
0
 
Katy Samuelsson
8
38:18
0
 
Johanna Kleist
8
38:20
0
13.
Anderstedt
2
43:00
3:00
3
 
Johanna Andersson
5
43:00
3:00
3
 
Wilma Fahlstedt
5
42:57
2:57
3
50 minuter
Poäng
Tid
Övertid
Avdrag
1.
Hej jag heter N
25
49:55
-
0
 
Ludvig Eronn
25
49:49
0
 
Jacob Påledal
25
49:55
0
2.
Vilse forever
24
51:36
1:36
2
 
Hugo Braam
26
51:36
1:36
2
 
Arvid Algers Omholt
26
51:36
1:36
2
3.
Namnlös
23
47:46
-
0
 
Otto Åkerblom
23
47:44
0
 
Ted Johnsson
23
47:46
0
4.
Hitte på
22
47:08
-
0
 
Olle Malmström
22
47:08
0
 
Elis Bönner
22
47:05
0
5.
Skogs räns
22
49:54
-
0
 
Elis Peterson
22
49:54
0
 
Elias Sjöwall
22
49:51
0
6.
Rasmus & Ludde
21
48:27
-
0
 
Rasmus Viberg
21
48:27
0
 
Ludvig Eriksson
21
48:13
0
7.
Ellen & Stina
20
50:54
0:54
1
 
Ellen Lindfors
20
50:54
0:54
1
 
Stina Söderqvist
0
-
0
8.
Namnlös 2
19
47:02
-
0
 
Vincent Dahm
19
47:02
0
 
Vilgot Elnegård
19
47:00
0
9.
Kempeglöd
18
52:49
2:49
3
 
Gustav Hellgren
21
52:48
2:48
3
 
Wilmer Kempe
21
52:49
2:49
3
10.
Mindra & Moa & Moa 1
17
49:23
-
0
 
Stella Rosengren
0
-
0
 
Moa Pihlström
17
49:23
0
11.
Mindra & Moa & Moa 2
17
49:25
-
0
 
Mindra Langer
17
49:21
0
 
Moa Göhl
17
49:25
0
12.
OSTHYVEL
16
46:19
-
0
 
Viktor Abrahamsson
16
46:17
0
 
Maximilian Nath
16
46:19
0
13.
Kungkung
16
48:41
-
0
 
Lucas Berggren
16
48:21
0
 
Elias Ohlsson
16
48:41
0
14.
Smurfarna
12
50:42
0:42
1
 
Cornelia Larsson
13
50:40
0:40
1
 
Fanny Waltersson
13
50:42
0:42
1
15.
Mjölbybjörk
11
37:13
-
0
 
Frida Samuelsson
11
37:11
0
 
Moa Kleist
11
37:13
0
16.
Mjölat
10
50:43
0:43
1
 
Arvid Svensson
11
50:43
0:43
1
 
Alexander Karlström
11
50:39
0:39
1
60 minuter
Poäng
Tid
Övertid
Avdrag
1.
PIFF & PUFF
31
55:35
-
0
 
Lova Elnegård
31
55:35
0
 
Alva Svensk
31
55:34
0
2.
Danne är mobil! 1
31
1:00:46
0:46
1
 
Daniel Jonsson
32
1:00:45
0:45
1
 
Francesco Savani
32
1:00:46
0:46
1
3.
Vinnarna
27
57:11
-
0
 
Ludvig Karlqvist
27
57:11
0
 
Pontus Östemar
27
57:08
0
4.
Vad spelar det för roll?
26
59:12
-
0
 
Karl Hjärtsjö
26
59:12
0
 
Valter Fredriksson
26
59:05
0
5.
Oja
25
57:26
-
0
 
Jensine Svensson
25
57:26
0
 
Alice Johansson
25
57:24
0
6.
Danne är mobil! 2
25
1:01:28
1:28
2
 
Albin Kjellberg
26
1:01:28
1:28
2
 
John Kinnander
26
1:01:24
1:24
2
7.
Andante
24
56:32
-
0
 
Greta Berglund
24
56:31
0
 
Marie Rubér
24
56:32
0
8.
Angenämt
24
58:44
-
0
 
Carl Hedegård
24
58:44
0
 
Johan Årbrink
24
58:43
0
9.
Brorsorna
22
55:10
-
0
 
Elin Kjellman
22
55:10
0
 
Wilhelm Larsson
22
55:08
0
10.
Onej
22
56:05
-
0
 
Sofie Vind
22
56:05
0
 
Maja Harrysson
22
56:04
0
11.
Måste man ha
15
45:06
-
0
 
David Strömbäck
15
45:06
0
 
Emil Söderberg
15
44:52
0
12.
Makraroner och Spaghetti
7
1:00:51
0:51
1
 
Rasmus Påledal
8
1:00:49
0:49
1
 
Rasmus Karlsson
8
1:00:51
0:51
1

Skapad av MeOS 3.5.916 (U2): 2019-03-10 14:06:22


Senast uppdaterad: 190310, 14:35:17