Arrangemang - Sunes bana

Sunes Banor 14. NOV 2004

Sträcktider

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se


Klass       Bana 7060 M   
PlacLöpareSluttid StTid 1-83 2-85 3-84 M-88
 
1 Anders Berg 40.13 10:28 16.58 31.37 35.06 40.13
16.58 14.39 3.29 5.07
 
2 Jonas Svernestam 45.29 09:50 19.05 35.38 39.53 45.29
19.05 16.33 4.15 5.36
 
3 Börje Andersson 46.56 09:33 19.58 36.52 41.17 46.56
19.58 16.54 4.25 5.39
 
4 David Engström 47.05 09:20 19.37 37.17 41.37 47.05
19.37 17.40 4.20 5.28
 
5 Magnus Herbertsson 47.33 10:26 20.44 37.28 41.54 47.33
20.44 16.44 4.26 5.39
 
6 Åke Ljunggren 53.32 10:14 21.58 39.31 44.53 53.32
21.58 17.33 5.22 8.39
 
7 Ragnar Lindström 56.34 08:58 22.42 41.19 48.39 56.34
22.42 18.37 7.20 7.55
 
8 Lin Eriksson 59.05 09:01 25.49 47.03 51.52 59.05
25.49 21.14 4.49 7.13
 
9 Ulf Waldenfjord 60.12 10:13 27.44 47.14 52.36 60.12
27.44 19.30 5.22 7.36
 
10 Katarina Lindén 61.30 10:12 27.31 46.47 53.18 61.30
27.31 19.16 6.31 8.12
 
11 Matilda Österberg 65.51 09:23 28.48 51.28 57.30 65.51
28.48 22.40 6.02 8.21
 
12 Daniel Karlsson 67.51 09:54 29.41 51.46 58.31 67.51
29.41 22.05 6.45 9.20
 

Klass       Bana 4560 M   
PlacLöpareSluttid StTid 1-83 2-84 M-88
 
1 Roland Alsén 30.24 09:20 13.24 23.55 30.24
13.24 10.31 6.29
 
2 Magnus Wretman 31.45 09:49 14.11 24.58 31.45
14.11 10.47 6.47
 
3 Lennart Svernestam 32.25 09:29 13.49 25.29 32.25
13.49 11.40 6.56
 
4 Roger Danielsson 33.45 09:32 14.14 26.42 33.45
14.14 12.28 7.03
 
5 Annika Ivarsson 34.04 09:01 14.28 26.34 34.04
14.28 12.06 7.30
 
6 Anders Tosteberg 35.07 10:18 14.38 27.27 35.07
14.38 12.49 7.40
 
7 Kristina Ljunggren 35.23 09:23 15.34 28.20 35.23
15.34 12.46 7.03
 
8 Peter Jakobsson 35.52 09:29 15.38 28.36 35.52
15.38 12.58 7.16
 
9 Josefine Lindström 36.00 09:46 15.18 28.47 36.00
15.18 13.29 7.13
 
10 Malin Carlsson 36.34 10:02 17.12 30.06 36.34
17.12 12.54 6.28
 
11 Lars-Erik Henriksson 37.36 09:39 14.52 29.12 37.36
14.52 14.20 8.24
 
12 Pia Gustafsson 38.34 10:09 16.31 30.13 38.34
16.31 13.42 8.21
 
13 Thomas Vångell 38.57 09:40 16.15 30.58 38.57
16.15 14.43 7.59
 
14 Linnea Svensson 40.21 10:10 17.50 32.18 40.21
17.50 14.28 8.03
 
15 Marie Svernestam 40.39 09:32 17.52 32.31 40.39
17.52 14.39 8.08
 
16 Kjell Hagström 42.01 09:27 18.46 33.18 42.01
18.46 14.32 8.43
 
17 Henrik Tosteberg 42.52 10:17 18.30 33.46 42.52
18.30 15.16 9.06
 
18 Kerstin Lindström 45.29 09:32 20.13 37.14 45.29
20.13 17.01 8.15
 
19 Claes-Ove Swärdh 47.20 09:30 21.29 38.34 47.20
21.29 17.05 8.46
 
20 Patrik Tosteberg 47.29 10:19 18.07 36.24 47.29
18.07 18.17 11.05
 
21 Lennart Larsson 63.03 09:10 30.57 50.28 63.03
30.57 19.31 12.35
 
22 Sarah Tibell 91.04 10:38 29.19 78.32 91.04
29.19 49.13 12.32
 

Klass       Bana 3000 m   
PlacLöpareSluttid StTid 1-83 M-88
 
1 Karl Olanders 35.00 10:39 22.55 35.00
22.55 12.05
 
2 Tyler Barton 35.13 10:38 22.49 35.13
22.49 12.24
 
3 Frida Karlsson 36.54 09:11 23.18 36.54
23.18 13.36
 
4 Eva Lindgren 43.03 10:45 30.36 43.03
30.36 12.27
 
5 Karl-Einar Almen 45.09 09:21 28.39 45.09
28.39 16.30
 
6 Elisabet Wiklund 46.10 08:51 28.21 46.10
28.21 17.49
 
7 Hanna Berg 48.46 10:37 29.27 48.46
29.27 19.19
 
8 Inger Berg 48.49 10:38 29.31 48.49
29.31 19.18
 
9 Ole Tvete 51.40 09:06 31.38 51.40
31.38 20.02
 
10 Gabriel Ferntoft 52.30 09:54 33.04 52.30
33.04 19.26
 
11 Elisabeth Österberg 79.04 09:30 38.00 79.04
38.00 41.04
 
Barbro Frelin Utgått 09:00
 
Senast uppdaterad: 220104, 21:31:49