Arrangemang - Ungdomsserien

LOK:s Ungdomsserie 070510

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se Utskriftsdatum: 2007-05-10 21:03:00


Klass:   D10    Bana: 2700 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 25.22 Frida Johansson Linköpings OK
2 27.49 Lova Eveborn OK Roxen
3 28.01 Elina Jigerhed OK Eken
4 28.51 Emma Lindell Linköpings OK
5 30.58 Stina Gustås Linköpings OK
6 34.43 Tuva Ek Linköpings OK
7 37.41 Olivia Bau Linköpings OK
8 38.42 Maya Hyland Stjärnorps SK
9 39.14 Klara Ljunggren Linköpings OK
10 44.20 Astrid Johansson Linköpings OK
 
 

Klass:   D12    Bana: 2800 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 25.26 Ylva Ek Linköpings OK
2 26.38 Fanny Asketun OK Roxen
3 27.56 Karin Gustavsson Linköpings OK
4 28.00 Stina Svedevall OK Roxen
5 28.13 Gerda Rankka OK Roxen
6 31.07 Marit Faxén Linköpings OK
7 31.24 Louise Persson OK Roxen
8 32.30 Elin Holman OK Roxen
9 34.24 Sofia Gyulai Linköpings OK
10 36.06 Siri Björklind Linköpings OK
11 38.09 Emelie Enström OK Eken
 
 

Klass:   D14    Bana: 3400 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 24.06 Julia Almén Linköpings OK
2 26.15 Linnea Faxén Linköpings OK
3 26.43 Josefina Almén Linköpings OK
4 28.42 Amanda Thellsén OK Roxen
5 33.05 Klara Svedevall OK Roxen
6 33.55 Karin Lindstén Stjärnorps SK
7 36.01 Malin Lilliecreutz OK Roxen
8 48.46 Hanna Lilliecreutz OK Roxen
9 60.27 Ida Josefsson OK Roxen
10 62.26 Johanna Weddfelt Linköpings OK
 
 

Klass:   H10    Bana: 2700 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 24.31 Albin Lillieström OK Roxen
2 25.20 Olle Hansson OK Roxen
3 27.31 Lukas Eveborn OK Roxen
4 28.16 Oskar Mattsson Björkfors GoIF
5 30.07 Markus Wallin OK Roxen
6 30.18 Johan Stenström Linköpings OK
7 30.31 Adam Thellsén OK Roxen
8 32.11 August Jonsson OK Roxen
9 33.33 Alex Ericsson OK Roxen
10 36.52 Rickard Eriksson OK Roxen
11 38.56 Gabriel Ulltjärn OK Roxen
 
 

Klass:   H12    Bana: 2800 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 21.15 Sven Engström Linköpings OK
2 23.07 Elias Rankka OK Roxen
3 23.21 Emil Thellsén OK Roxen
4 25.45 Karl Hallkvist OK Roxen
5 28.16 Fredrik Tegström Linköpings OK
6 31.18 Niklas Levin-Bjärnlid Stjärnorps SK
7 31.49 Johan Sköld Linköpings OK
8 32.04 Johan Levin-Bjärnlid Stjärnorps SK
9 35.28 Simon Johansson Linköpings OK
10 44.32 Björn Detterfelt Linköpings OK
11 44.33 Filip Lindell Linköpings OK
EjStart Mattias Ajander OK Roxen
 
 

Klass:   H14    Bana: 3400 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 24.47 Jonas Lundgren Linköpings OK
2 26.15 Erik Sköld Linköpings OK
3 28.59 Petter Johansson Linköpings OK
4 29.06 Anton Ingmasson Linköpings OK
5 32.11 Fredrik Peterson Linköpings OK
6 34.13 Albin Detterfelt Linköpings OK
7 35.31 Philip Ekman Linköpings OK
8 38.10 Emil Rankka OK Roxen
9 40.12 Jesper Eriksson Linköpings OK
EjStart Einar Johansson Linköpings OK
EjStart Björn Edlund OK Roxen
 
 

Klass:   INSK    Bana: 2000 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
Godkänd Victoria Asketun OK Roxen
Godkänd Hugo Dalhammer OK Roxen
Godkänd Caroline Bark Linköpings OK
Godkänd Gunnar Engström Linköpings OK
Godkänd Felicia Erikson Linköpings OK
Godkänd Silke Erikson Linköpings OK
Godkänd Jacob Peterson Linköpings OK
Godkänd Jacob Bagge Linköpings OK
Godkänd Thomas Björklind Linköpings OK
Godkänd Emma Johansson Linköpings OK
Godkänd Gustav Detterfelt Linköpings OK
Godkänd Hugo Lillieström OK Roxen
Godkänd William Nilsson OK Roxen
Godkänd Kajsa Wiberg OK Roxen
Godkänd Olle Johansson Linköpings OK
Godkänd Gustav Mattson Björkfors GoIF
Godkänd Julius Ulltjärn OK Roxen
Godkänd Elin Lilliecreutz OK Roxen
Godkänd Tove Pettersson OK Roxen
Godkänd Elsa Rimhagen Linköpings OK
Godkänd Emma Pettersson OK Roxen
Godkänd Jacob Thellsén OK Roxen
Godkänd Olivia Fröberg OK Roxen
EjStart Carolina Granqvist OK Roxen
 
 

Klass:   Ö1    Bana: 2700 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 30.35 Pontus Lindblom OK Roxen
2 33.08 Jakob Lindstén Stjärnorps SK
3 33.40 Bianca Ulltjärn OK Roxen
4 36.08 Erika Edström OK Eken
5 38.06 Henrik Segerberg Linköpings OK
6 38.23 Kevin Ullbrant Björkfors GoIF
7 40.00 Emma Wallin OK Roxen
8 41.19 Albin Andersson Björkfors GoIF
9 44.40 Louise Ek OK Eken
10 45.59 Sverker Ek Linköpings OK
EjStart Simon Lindståhl Linköpings OK
EjStart Johanna Gustås Linköpings OK
 
 

Klass:   Ö2    Bana: 2800 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 32.57 Linus Emmoth OK Eken
2 39.50 Elin Rimhagen Linköpings OK
3 45.16 Ida Mårtensson OK Eken
4 50.35 Viktor Nilsson Björkfors GoIF
 
 

Klass:   Ö3    Bana: 3400 m
Plac Sluttid Löpare Klubb
EjStart Martina Olsson Linköpings OK
EjStart Oscar Olsson Linköpings OK
EjStart John Sjöqvist Linköpings OK
EjStart Erik Nelsson Linköpings OK
 
 
Senast uppdaterad: 070529, 21:30:13