Ungdom - Ungdomsserien

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Data AB www.hektor.se Utskriftsdatum: 2011-05-12 20:14:32



Klass:   D10    Bana: B2
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 18.50 Amanda Ivehammar Linköpings OK
2 18.57 Bianca Ulltjärn OK Roxen
3 22.01 Signe Hedenbrant OK Roxen
4 23.57 Elvira Karnehed OK Roxen
5 23.59 Tove Pettersson OK Roxen
6 27.09 Siri Berglund Linköpings OK
7 28.51 Olivia Asketun OK Roxen
8 29.58 Emelie Andersson Linköpings OK
9 34.32 Saga Svartz OK Roxen
EjG 20.44 Alice Marmelid OK Roxen
EjG 38.15 Amelie Johansson Linköpings OK
EjG 63.25 Sigrid Fröberg OK Roxen
 

Klass:   D12    Bana: B3
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 20.19 Johanna Gustås Linköpings OK
2 23.24 Sarah Magnusson Linköpings OK
3 23.42 Linnea Hansson OK Roxen
4 25.33 Emma S Johansson Linköpings OK
5 25.45 Malin Kärrström OK Roxen
6 26.39 Tilda Marmelid OK Roxen
7 26.44 Victoria Asketun OK Roxen
8 28.10 Sofia Borg Linköpings OK
9 28.57 Tove Ekström Linköpings OK
10 29.41 Emilia Rieschel OK Roxen
11 30.39 Olivia Fröberg OK Roxen
12 30.47 Hannele Möller Linköpings OK
13 35.45 Tove Philström OK Roxen
14 37.41 Malva Eveborn OK Roxen
15 46.00 Moa Kjellberg Björkfors GoIF
EjSt Frida Sahlman Linköpings OK
EjSt Meja Andersson Björkfors GoIF
 

Klass:   D14    Bana: B4
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 29.54 Lova Eveborn OK Roxen
2 30.31 Stina Gustås Linköpings OK
3 32.02 Klara Ljunggren Linköpings OK
4 33.10 Emma Lindell Linköpings OK
5 33.57 Frida Johansson Linköpings OK
6 40.03 Isa Stålhandske Björkfors GOIF
7 40.18 Rebecca Rieschel OK Roxen
8 41.58 Matilda Ling Linköpings OK
EjSt Emma Pettersson OK Roxen
 

Klass:   H10    Bana: B2
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 13.19 Olof Ljunggren Linköpings OK
2 15.33 Emanuel Herberthson Linköpings OK
3 19.11 Josef Helander OK Roxen
4 20.48 David Josefsson OK Roxen
5 21.12 Alexander Hansson Linköpings OK
6 21.24 Alexander Svensson Linköpings OK
7 21.33 Albin Eronn Linköpings OK
8 24.09 Malte Eveborn OK Roxen
9 25.35 Philip Bönner Björkfors GOIF
10 27.32 Martin Herbertsson OK Roxen
11 36.44 Axel Hammarberg Linköpings OK
12 37.08 Patrik Modorato Björkfors GOIF
13 50.41 Julius Ulltjärn OK Roxen
EjSt Jacob Thellsén OK Roxen
EjSt Markus Hyllengren Linköpings OK
 

Klass:   H12    Bana: B3
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 17.57 Hugo Lillieström OK Roxen
2 22.01 Gunnar Engström Linköpings OK
3 23.21 Gabriel Ulltjärn OK Roxen
4 24.26 Joel Karnehed OK Roxen
5 24.50 Hugo Dalhammer OK Roxen
6 25.22 Filip Årnfelt Linköpings OK
7 25.28 Jonas Andersson OK Roxen
8 25.29 Sixten Elehed Linköpings OK
9 28.58 Axel Kullberg Linköpings OK
10 30.45 Jakob Tomasson Linköpings OK
11 33.03 Ludvig Forslund Linköpings OK
12 39.26 William Nilsson OK Roxen
13 52.40 Ludvig Brotzen Linköpings OK
14 80.34 Emil Forslund Linköpings OK
EjG 87.24 Robin Eriksson Linköpings OK
 

Klass:   H14    Bana: B4
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 24.45 Albin Lillieström OK Roxen
2 25.21 Olle Hansson OK Roxen
3 27.12 Adam Thellsén OK Roxen
4 27.52 Lukas Eveborn OK Roxen
5 28.29 Joakim Ericsson Linköpings OK
6 29.50 Pontus Lindblom OK Roxen
7 34.06 Rickard Surin OK Roxen
8 34.35 Jakob Peterson Linköpings OK
9 35.29 Johan Stenström Linköpings OK
10 35.58 Martin Hägglund Linköpings OK
11 67.55 David Granbom Linköpings OK
EjG 62.27 Leo Rystam OK Roxen
EjSt Albin Andersson Björkfors GoIF
EjSt Eric Ekström Linköpings OK
 

Klass:   INSK    Bana: B1
Plac Sluttid Löpare Klubb
Godkänd Albin Alfredsson OK Roxen
Godkänd Annabell Eräpuro OK Roxen
Godkänd Linn Aldén OK Roxen
Godkänd Lina Bergström OK Roxen
Godkänd Ludvig Eronn Linköpings OK
Godkänd Sigrid Ljunggren Linköpings OK
Godkänd Mattias Josefsson OK Roxen
Godkänd Siri Granath Björkfors GoIF
Godkänd Jonna Alfredsson OK Roxen
Godkänd Hektor Årnfelt Linköpings OK
Godkänd Malin Borg Linköpings OK
Godkänd Sofie Helander OK Roxen
Godkänd Johanna Josefsson OK Roxen
Godkänd Tuva Forslund Linköpings OK
Godkänd Elias Thellsén OK Roxen
Godkänd Isak Forslund Linköpings OK
 

Klass:   U1    Bana: B2
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 20.59 Louise Ulltjärn OK Roxen
2 21.31 Elin Kjellman Linköpings OK
3 21.51 Daniel Kvist Linköpings OK
4 23.29 Ted Jackeltoft Björkfors GOIF
5 25.27 Alex Karlsson Linköpings OK
6 26.21 Josefine Brotzen Linköpings OK
7 26.56 Anna Öhlin Björkfors GoIF
8 27.09 Carl Henric Prestor Linköpings OK
9 27.35 Jonathan Årnfelt Linköpings OK
10 27.39 Alexander Vahlberg Linköpings OK
11 27.41 Jonathan Jylltorp Linköpings OK
12 29.46 Tyra Hjortsmarker Linköpings OK
13 30.13 Inez Nilsson Linköpings OK
14 30.46 Marcus Kvist Linköpings OK
15 31.25 Aron Riethe Linköpings OK
16 31.34 Lova Elnegård Linköpings OK
17 32.49 Gustav Kullberg Björkfors GOIF
18 33.03 Ina Eriksson OK Roxen
19 33.45 Albin Kjellberg Björkfors GOIF
20 37.29 Elinor Bark Linköpings OK
21 37.59 Louise Utterström Linköpings OK
22 39.18 Erik Malmén Linköpings OK
23 40.23 Felicia Poelsson Linköpings OK
24 49.24 Hampus Larsson Linköpings OK
25 52.20 Johan Hägglund Linköpings OK
EjSt Alexander Zhang Linköpings OK
EjSt Anton Munsin Linköpings OK
EjSt Edwin Bohlin Linköpings OK
EjSt Ida Eriksson Linköpings OK
EjSt Josefine Jylltorp Linköpings OK
EjSt Simon Eklund Linköpings OK
EjSt Gustav Detterfelt Linköpings OK
 

Klass:   U2    Bana: B3
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 30.54 Christel Ullhamre Linköpings OK
2 32.59 Albin Svartz OK Roxen
3 34.41 Oliver Äse Linköpings OK
4 35.39 Ludvig Berglund Linköpings OK
5 36.00 Joel Rosell Linköpings OK
6 36.42 Amy Witell Linköpings OK
7 40.33 Emma Sandberg Linköpings OK
8 43.57 Lovisa Gunnar Linköpings OK
9 44.02 David Hägglund Linköpings OK
10 45.41 Gustav Levander Linköpings OK
11 45.56 Ivar Elehed Linköpings OK
12 45.58 Lova Nylén Linköpings OK
13 46.45 Kristin Herberthson Linköpings OK
14 47.11 Henrietta Möller Linköpings OK
15 47.29 Elin Alkenius Linköpings OK
16 49.55 Hanna Lundgren Linköpings OK
17 61.14 Elin Andersson Linköpings OK
18 66.18 Hanna Roth Linköpings OK
19 76.41 Joel Gunnarsson Linköpings OK
 

Klass:   U3    Bana: B4
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 51.30 Hannes Tomasson Linköpings OK
2 56.11 Andreas Johansson Linköpings OK
EjSt Sofie Sverdrup Linköpings OK
 

Klass:   Ö4    Bana: B5
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 34.00 Fanny Asketun OK Roxen
2 38.12 Simon Kärrström OK Roxen
3 55.14 Caroline Bark Linköpings OK
4 93.48 Linda Gustafsson Linköpings OK
EjG 41.53 Sandra Gustafsson Linköpings OK
EjSt Björn Detterfelt Linköpings OK
 
 
Senast uppdaterad: 110512, 21:19:33