Klubbinformation - LOKs styrelse

LOK:s styrelse

E-postlista

Om du vill skicka e-post till hela styrelsen kan du använda adressen:

styrelsen snabel-a lok punkt se


Ordförande

Magnus Herberthson

E-post  magnus.herberthson@liu.se   
Telefon  013-105905 (hem), 013-282372 (arb)  
Mobiltelefon  0709-370032  
Adress  Verkmästaregatan 7, 587 37 Linköping  

Vice ordförande

Christer Lindell

E-post  Christer.Lindell@gmail.com   
Mobiltelefon  Endast inloggade   
Mobiltelefon  070-3247612  
Adress  Endast inloggade   

Kassör

Joakim Tosteberg

E-post  joakim@lok.se   
Mobiltelefon  0702-253153  
Adress  Garnisonsvägen 10 lgh 1301  

1:e sekreterare

Jörgen Sköld

E-post  jsk@lok.se   
Telefon  013-273773  
Mobiltelefon  070-7913707  
Adress  Tinnerbäcksgränd 26  

2:e sekreterare

Markus Henriksson

E-post  mahe@hogmo.se   
E-post  Endast inloggade  (Endast akuta ärenden dagtid) 
Mobiltelefon  070-3367966  
Adress  Lilla Högmo Villebo, 590 45 Brokind  

Ledamot

Pia Vångell

E-post  pia@lok.se   
Telefon  013-160147  
Mobiltelefon  0739126036  
Adress  Skålpundg. 29  

Ledamot

Lotta Borg

E-post  lotta68borg@gmail.com   
Telefon  0761016447  
Adress  Slånv.8 Sturefors  

Suppleant

Per O Magnusson

Telefon  013137997  
Mobiltelefon  0708449965  
Adress  Skogsgatan 51  

Suppleant

Jonas Lundgren

E-post  jonas.m.lundgren@gmail.com   
Mobiltelefon  Endast inloggade   
Adress  Endast inloggade   


Senast uppdaterad: 170330, 20:37:01