Klubbinformation - LOKs styrelse

LOK:s styrelse

E-postlista

Om du vill skicka e-post till hela styrelsen kan du använda adressen:

styrelsen snabel-a lok punkt se


Ordförande

Inger Gustås

E-post  inger@gustas.se   
Telefon  Endast inloggade  (hem) 
Mobiltelefon  0730435646  
Adress  Endast inloggade   

Vice ordförande

Jonas Lundgren

E-post  jonas.m.lundgren@gmail.com   
Mobiltelefon  0738-043866  
Adress  Endast inloggade   

Kassör

Joakim Tosteberg

E-post  joakim@lok.se   
Mobiltelefon  0702-253153  
Adress  Garnisonsvägen 10 lgh 1301  

1:e sekreterare

Jörgen Sköld

E-post  jsk@lok.se   
Telefon  013-273773  
Mobiltelefon  070-7913707  
Adress  Tinnerbäcksgränd 26  

2:e sekreterare

Markus Henriksson

E-post  mahe@hogmo.se   
E-post  Endast inloggade  (Endast akuta ärenden dagtid) 
Mobiltelefon  070-3367966  
Adress  Lilla Högmo Villebo, 590 45 Brokind  

Ledamot

Pia Vångell

E-post  pia@lok.se   
Telefon  013-160147  
Mobiltelefon  0739126036  
Adress  Skålpundg. 29  

Ledamot

Lotta Borg

E-post  lotta68borg@gmail.com   
Telefon  0761016447  
Adress  Slånv.8 Sturefors  

Suppleant

Carolina Magnusson

E-post  Endast inloggade   
Telefon  Endast inloggade   
Mobiltelefon  Endast inloggade   
Adress  Endast inloggade   

Suppleant

Christer Lindell

E-post  Christer.Lindell@gmail.com   
Mobiltelefon  Endast inloggade   
Adress  Endast inloggade   


Senast uppdaterad: 180228, 18:46:56