Föregående månad | Nästa månad |
Datum | Tid | Aktivitet | Ansvarig | Underlag | Tid | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fr | 1 | ||||||
Lö | 2 | ||||||
Sö | 3 | ||||||
v 10 | LOK-gårdsvärdar Johan Otterström, Annika Rantzer, Martin Rantzer, Jonas Roth |
||||||
Må | 4 | 09:00 | Måndagsgänget, arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||
Ti | 5 | 10:00 | Landeryds PRO kl. 10.00 - 12.00 | Ulla Kjell | |||
18:00 | Svart: Intervaller | Anton Sundin | 2,5:an | ||||
18:00 | Vit grupp planeringsmöte vår, Styrelserummet, därefter rummet i källaren om det behövs efter 19:30 | Anna Call | |||||
On | 6 | 09:00 | LOK-veteranerna 09.00 -12.00 | Bertil Eriksson | |||
18:30 | 18.30 - 21.30 Uthyrt, Aftong vägsamf. Boström | Ulla Kjell | |||||
To | 7 | 18:00 | ÖOF, stora salen, årsmöte | Ulla Kjell | |||
19:30 | Ungdomskommittén möte, Styrelserummet | Anna Call | |||||
Fr | 8 | Internationella kvinnodagen | |||||
Lö | 9 | 10:00 | Ungdomarnas Brutalpass | Ungd.komm | Stig/väg/skog | 150 | |
Sö | 10 | ||||||
v 11 | LOK-gårdsvärdar Torgny Faxén, Carina Faxén, Karin Herrgårdh, Anders Herrgårdh |
||||||
Må | 11 | 09:00 | Måndagsgänget, arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||
18:00 | Bfr Tinneröhöjden 2 liten del av lokalen kl. 18 - 20. | Ulla Kjell | |||||
Ti | 12 | 10:00 | Landeryds PRO kl. 10.00 - 12.00 | Ulla Kjell | |||
18:00 | Svart: Intervaller | Anton Sundin | |||||
19:15 | Unga ledare, Styrelserummet | Martin Jareland | 60 | ||||
On | 13 | 09:00 | LOK-veteranerna 09.00 -12.00 | Bertil Eriksson | |||
18:00 | Svart: TuffOnsdag, LOK-gården | Hanna Modig Tjärnström | 150 | ||||
To | 14 | 18:00 | Uthyrt ÖOF:s arrangemangskommitté, LOK-gården | Per Magnusson | |||
Fr | 15 | ||||||
Lö | 16 | ||||||
Sö | 17 | ||||||
v 12 | LOK-gårdsvärdar Andreas Magnvall, Roger Kihlberg, Ulrika Kihlberg, Pontus Klämfeldt |
||||||
Må | 18 | 09:00 | Måndagsgänget, arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||
18:30 | Stora salen, 18.30 - 21.00 Bostadsr. för. Strömbäck | Ulla Kjell | |||||
Ti | 19 | 10:00 | Landeryds PRO kl. 10.00 - 12.00 | Ulla Kjell | |||
18:00 | Svart: Intervaller | Anton Sundin | |||||
19:00 | Idrottspsykologi, del 1, Stora salen, LOK-gården | Karl Schärlund | 90 | ||||
On | 20 | Vårdagjämningen | |||||
09:00 | LOK-veteranerna 09.00 -12.00 | Bertil Eriksson | |||||
18:00 | Hiitaut-möte | Inger Gustås | Stora salen | 180 | |||
To | 21 | 19:30 | Unga ledare banläggarutbildning, Styrelserummet | Thomas Stenström | 90 | ||
Fr | 22 | ||||||
Lö | 23 | ||||||
Sö | 24 | 10:00 | Uthyrt 10.00 - 20.00 Evertsson, 90årskalas | Ulla Kjell | |||
v 13 | LOK-gårdsvärdar Johan Allard, Hanna Modig Tjärnström, Julia Modig Tjärnström, Kajsa Hammarström |
||||||
Må | 25 | 09:00 | Måndagsgänget, arbete LOK-gården | Stephan Svensson | |||
18:00 | Styrelsemöte | Per Johansson | |||||
18:00 | Skogskarlarna, rådsmöte, Styrelserummet | Thomas Stenström | 120 | ||||
Ti | 26 | 10:00 | Landeryds PRO kl. 10.00 - 12.00 | Ulla Kjell | |||
18:00 | Svart: Intervaller | Therese Klintberg | |||||
19:00 | Idrottspsykologi, del 2/2, Stora salen, LOK-gården | Karl Schärlund | 90 | ||||
19:15 | Unga ledare, Styrelserummet | Martin Jareland | 60 | ||||
On | 27 | 09:00 | LOK-veteranerna 09.00 -12.00 | Bertil Eriksson | |||
13:00 | Uthyrt Polisseniorerna 13-16 | Ulla Kjell | |||||
18:30 | Aftong. samf. Boström Stora salen | Ulla Kjell | |||||
To | 28 | Skärtorsdagen | |||||
Fr | 29 | Långfredagen | |||||
Lö | 30 | Påskafton | |||||
Sö | 31 | Sommartid börjar | |||||
Påskdagen |